سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه:

دوره آموزشی طرح توانا با هدف آشنایی دانشجویان با راه‌های ایجاد کسب و‌کار‌های نوآورانه درکرمانشاه برگزار می شود

سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: دوره آموزشی طرح توانا با هدف آشنایی دانشجویان با راه‌های ایجاد کسب و‌کار‌های نوآورانه در استان برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: طرح توانا که از برنامه‌های ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توانمند سازی دانشجویان است، توسط پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، از اول اسفند به مدت دو هفته در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزارمی شود. 


وی افزود: طرح توانا مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی است که جهت ارتقای توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان و آشنایی با فضای کسب‌و‌کار و ملزومات آن طراحی شده است. 

سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه ادامه داد: این بسته آموزشی شامل شش عنوان دوره آموزشی در قالب ۵۰ ساعت آموزش برای هر نفر است و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی مدل کسب‌و‌کار، نوشتن طرح کسب و کار، روش‌های بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، پایش محیط کسب‌و‌کار و چالش‌های آن در ایران و روش‌های تأمین‌مالی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.

خان احمدی افزود: بسته آموزشی توانا با توجه به محتوا بسیار خوب و اساتید مجربی که برای آن انتخاب شده می‌تواند نقش مهمی درارتقای توانمندی‌های دانشجویان استان برای راه اندازی و مدیریت کسب و کار‌های نوآورانه ایفا کند.

سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه با بیان اینکه این دوره ویژه دانشجویان سال آخر کارشناسی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کرمانشاه است، گفت: امیدواریم با محتوای آموزشی این دوره، دانشجویان دانش چگونگی راه اندازی و مدیریت کسب و کار‌های نوآورانه را فرا بگیرند.

گفتنی است، سهمیه استان کرمانشاه در این دوره ۷۰ نفر است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار