مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل

دانشجویان انقلابی نقش مهمی در عرصه های علمی گام دوم انقلاب دارند

مسئول بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ۴۱ بار جوانان را مورد خطاب قرار داده اند، گفت: این نشان از اعتماد بسیار عمیق ایشان به جوانان است و همین امر بار بسیار بزرگی را بر دوش جوانان گذاشته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دکتر پرویز پرزور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره فعالیت های برتر علمی و پژوهشی، فرهنگی و هنری و افسران جنگ نرم بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گفت: این جشنواره ها با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری و با هدف شناسایی نخبگان علمی و فرهنگی و هم چنین تجلیل از برگزیدگان برگزار می شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل عنوان کرد: بسیجیان و جوانان و دانشجویان انقلابی با توجه به اهمیت مباحث علمی و پژوهشی که ازسوی مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیز وسیله ای برای اقتدار ملی و عزت عنوان شده است باید حضور پر رنگ و فعالی داشته باشند.

پرزور با بیان اینکه برای نهادهای انقلابی سست گرفتن کارهای علمی و فرهنگی قابل قبول نیست گفت: در طول سالیان متمادی مشاهده شده که بسیج در هر عرصه وارد شده است شاهد خدمات بی‌بدیل و بزرگی در آن بوده ایم چراکه بسیج شاخصه جهادی بودن را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ۴۱ بار جوانان را مورد خطاب قرار داده اند و این نشان از اعتماد بسیار عمیق ایشان به جوانان است و همین امر بار بسیار بزرگی را بر دوش جوانان گذاشته است و مطمئنا جوانان انقلابی و بسیجی به نحو احسن این بار را خواهند برداشت.

در این جشنواره ۳۷۶ اثر علمی شامل ۳۲۰ مقاله، ۸ اختراع، ۴ پایان نامه، ۱۷ طرح پژوهشی، ۳۶ تالیف کتاب و  ۷۵ اثر فرهنگی و ۸۵ اثر افسران جنگ نرم به دبیرخانه جشنواره تحویل داده شده بود که در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار