مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس خطاب به نمایندگان مردم فارس در مجلس:

حق الناس فرزندان این سرزمین بر ذمه شما است/بودجه های میلیاردی دانشگاه های شیراز در مقابل بودجه های خجالت آور دانشگاه های فرهنگیان استان فارس یک سیاست نادرست است

سعید باغکار مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس در نامه ای خطاب به نمایندگان مردم شهرستان های استان فارس در مجلس شورای اسلامی ضمن گلایه از کم توجهی به دانشجومعلمان از آنها جهت بازدید از دانشگاه‌های فرهنگیان دعوت کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سعید باغکار مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس در نامه ای خطاب به نمایندگان مردم شهرستان های استان فارس در مجلس شورای اسلامی ضمن گلایه از کم توجهی به دانشجومعلمان از آنها جهت بازدید از دانشگاه‌های فرهنگیان دعوت کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:دانشگاه فرهنگیان مرکز ثقل اصلی نظام آموزش و پرورش کشور است.(مقام معظم رهبری)

 
با سلام و احترام با صلوات بر محمد و آل محمد(ص)  و تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند  انقلاب اسلامی ایران. امروز که در روزهای چهلمین سال انقلاب اسلامی و صد سالگی تربیت معلم با شما حرف می زنیم به طفل نوپایی می مانیم که از والدینمان تنها سهم خواهی و سیاست بازی را به ارث برده ایم و به رها شدگانی می مانیم که مقبول طبع کسی نمی افتیم.

 آقایان دکتر ما از دانشگاه فرهنگیان و برای دانشگاه فرهنگیان با شما حرف می زنیم، از دانشگاهی که رسالتش انسان سازیست، از دانشگاهی که بنا به گفته رهبر انقلاب "نقطه ثقل نظام آموزش و پرورش" است، آموزش و پرورشی که تمام صاحب نظران و متفکران بر نقش محوری آن در ایجاد جامعه ای پویا، متعالی و انسانی اتفاق نظر دارند.

ما دیروز فرزندان این سرزمین بودیم و فردا معلمان فرزندان این سرزمین خواهیم بود، شگفت است که ما از آینده ای روشن صحبت می کنیم اما از معلمان آینده خود غافلیم و کمترین توجهی به آنان را بر خود جایز نمی دانیم و همیشه هزینه درمان را بر هزینه پیشگیری ترجیح می دهیم. ما از تلاش های شما برای تامین بودجه های عمرانی و دانشگاهی تشکر می کنیم و قدردان زحمات شما هستیم چرا که همه در پیشبرد این انقلاب مسئولیم اما دلمان می سوزد و به درد می آید که چرا در رایزنی ها و چانه زنی ها هیچ جایگاهی نداریم و احساس می کنیم آنقدر که ما را ندیده اید، ما را نادیده گرفته اید.

بودجه های میلیاردی دانشگاه های شیراز در مقابل بودجه های خجالت آور دانشگاه های فرهنگیان استان فارس از اتفاق و سیاست گذاری های نادرستی خبر می دهد که هم اصلاح آن جز از دست شما بر نمی آید و هم در صورت ادامه، لطمات و تبعات جبران ناپذیر آن بر عهده شما می باشد و حق الناس فرزندان این سرزمین بر ذمه شما می باشد. آقایان دکتر ما در کمال احترام و تواضع از شما بعنوان مسئولان مردمی و نمایندگان مردم دعوت می کنیم تا از نزدیک با دانشگاه فرهنگیانی که معلمان فردای فرزندان خودتان را تربیت می کنند بازدید کنید و معلمان فردا را ببینید چرا که دانشجومعلمان امروز آینه ای برای آینده این سرزمین خواهند بود.
 
 
سعید باغ کار
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس

گفتنی است نامه فوق برای به صورت جداگانه برای نمایندگان زیر ارسال شده است:

بهرام پارسایی نماینده شهرستان شیراز
فرجالله رجبی نماینده شهرستان شیراز
مسعود رضایی نماینده شهرستان شیراز
علی اکبری نماینده شهرستان شیراز
رحیم زارع نماینده شهرستان آباده، بوانات و خرمبید
 اصغر مسعودی نماینده شهرستان نی ریز و استهبان
سید حسین افضلی نماینده شهرستان اقلید
محمدرضا رضایی کوچی نماینده شهرستان جهرم
رضا انصاری نماینده شهرستان داراب و زرین دشت
علاءالدین خادم نماینده محترم شهرستان سپیدان
داریوش اسماعیلی نماینده  شهرستان سروستان و خرامه و کوار
محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده شهرستان فسا
کورش کرمپور حقیقی نماینده شهرستان فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین
 حسین رضازاده نماینده شهرستان کازرون
جمشید جعفرپور نماینده شهرستان لارستان، خنج و گراش
سید محسن علوی نماینده شهرستان لامرد و مهر

 

ارسال نظر


captcha