نامه سرگشاده قرارگاه مطالبه گری بسیج دانشجویی قزوین خطاب به دادستان کل استان قزوین

قرارگاه مطالبه گری شهیداحمدی روشن بسیج دانشجویی استان قزوین در نامه ای نسبت به عدم حضور رئیس کل دادگستری قزوین در بین نخبگان دانشجویی اعتراض کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن در نامه ای سرگشاده خطاب به حجت الاسلام والمسلمین قدرتی، رئیس کل دادگستری قزوین، شدیدا به عدم حضور این مقام مسئول در بین نخبگان دانشجویی اعتراض کردند.


سعید رضایی، مسئول قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی گفت: به جهت مطالبه قضایی مردم و ارائه راهکارهایی برای مشکلات قضایی موجود در استان، اواخر آذرامسال از رئیس کل دادگستری قزوین دعوت به عمل آمد تا در بین دانشجویان نخبه استان حضور پیدا کنند، که متاسفانه پاسخی دریافت نکردیم.
وی افزود: برای دومین بار نیز از ایشان در بهمن ماه امسال دعوت به عمل آمد. طبق هماهنگی که با معاون قضایی ایشان صورت گرفت، قرار بر این شد که ایشان در همایش دانشجویی حضور یابد و به مطالبات و سوالات پاسخ دهند که متاسفانه به دلیل عدم حضور حجت الاسلام والمسلمین قدرتی این همایش لغو شد.
مسئول قرارگاه مطالبه گری شهید احدی روشن در پایان اظهار داشت: پس از پیگیری های متعدد برای حضور این مقام مسئول در بین دانشجویان و ارئه راهکار برای رفع مشکلات قضایی مردم استان و عدم پیگیری ایشان، قرارگاه مطالبه گری یک نامه سرگشاده خطاب به ایشان ارسال نموده و اظهار داشتیم که از این پس مطالبات قضایی ما از طریق بیانیه و تریبون های نماز جمعه به گوشتان خواهد رسید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار