نامه قرارگاه مطالبه گر احمدی روشن در خصوص وعده فرماندار گچساران:

فرجام وعده ۱۰ روزه فرماندار گچساران برای رسیدگی به مطالبات کارگران سد چم شیر چه شد؟/ دانشجویان تا احقاق حق این زحمتکشان دست از پیگیری بر نخواهند داشت

قطعاً فرماندار، مدیر کل اداره کار و شورای تأمین شهرستان گچساران مستحضرند فرصت ۱۰ روزه ای که برای پرداخت مطالبات کارگران اعلام کرده بودند به پایان رسیده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : 10 روز از وعده فرماندار و مسئولان شهرستان گچساران جهت پرداخت مطالبات معوقه کارگران سد چم شیر می گذرد اما همچنان اقدام مؤثر و قابل توجهی در راستای عمل به این وعده صورت نگرفته است. قرارگاه مطالبه گر شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی شهرستان گچساران با ارسال نامه ای، بر لزوم  پیگیری حقوق کارگران خدوم این سد تأکید کرد. در این نامه آمده است:

 

بسم تعالی
 سلام علیکم


 احتراماً با توجه به حساسیت مسائل اقتصادی در این برهه کنونی و لزوم توجه به مطالبات همه اقشار به ویژه  کارگران از دغدغه‌های مهم جنبش دانشجویی محسوب می شود؛ لیکن ضمن تشکر از اقدامات موثر فرماندار، مدیر کل اداره کار و شورای تأمین شهرستان گچساران در رسیدگی به حقوق و مطالبات کارگران سد چم شیر، قطعاً بزرگواران مستحضر هستند که فرصت ۱۰ روزه ای که برای پرداخت مطالبات کارگران اعلام کرده بودند به پایان رسیده است.

  بنابر تحقیقات میدانی تاکنون اقدام موثری در جهت پرداخت مطالبات این کارگران عزیز انجام نشده است امیدواریم امروز و فردا شاهد خبرهای خوب و خوشحال کننده ای در این راستا و در آستانه ایام عید برای کارگران خدوم باشیم.

با توجه به اعتماد نمایندگان کارگران به دانشجویان جهت پیگیری حقوق آنان از راه‌های قانونی و از طرق ساختار های مشخص،لذا دانشجویان دائماً پیگیر احقاق حق این زحمتکشان فرهیخته خواهند بود و منتظر جواب نیز هستیم .

 

رونوشت به:  وزارت نیرو

علی محمد احمدی استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد

غلام رضا تجگردون نماینده شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

 


قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی شهرستان گچساران

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار