ویژه برنامه راهیان نور دانشجویی

اجرای رزم نمایش "شب شیدایی"

با حضور دانشجویان دختر دانشگاه های کشور در منطقه یادمانی بیمارستان صحرایی امام علی(ع) آبادان اجرای رزم نمایش "شب شیدایی" آغاز گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /با حضور دانشجویان دختر دانشگاه های کشور در منطقه یادمانی بیمارستان صحرایی امام علی(ع) آبادان اجرای رزم نمایش "شب شیدایی" آغاز گردید.

خانم محمدی مسول این برنامه در تشریح فرآیند اجرای برنامه، گفت: پس از حضور کاروان دانشجویان دختر در منطقه یادمان و پیاده شدن از اتوبوس ها، با ستون کشی و حرکت در تاریکی شب، زاءرین با صدای تیر اندازی و انفجارات در مسیر رو برو میشوند که پس از آن غرش و حرکت تانک و نفربر زرهی و آژیر آمبولانس ها و فریادهای امدادگران که حامل مجروحین هستند توجه همگان رو به خود جلب میکند.


سپس با حضور دانشجویان در محل تعبیه شده و اجرای تئاتر توسط بانوان بازیگر آغاز می گردد.


پرده آخر این برنامه با حضور و روایت گری بانوان رزمنده و امدادگر دوران دفاع مقدس و همسر و مادران شهدای مدافع حرم به پایان میرسد.
ایشان همچنین با تبیین هدف اجرای این برنامه افزودند: این برنامه با هدف تشریح مختصری از نقش بانوان عزیز کشورمان در دوران های پیروزی انقلاب اسلامی، مقاومت هشت سال دفاع مقدس و تربیت شیر مردان حیدری در دفاع از حرم اهل بیت(ع) و همچنین تبیین نقش دختران دانشجو در برداشتن گام دوم انقلاب طراحی شده است.
شایان ذکر است، اجرای این برنامه تا 26 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار