در پی اتفاقات هفته گذشته مجلس اعلام شد

بیانیه بسیج دانشجویی کرمان در پی حرمت شکنی برخی نمایندگان مجلس/ تقدیر از نماینده کرمان

در پی حرمت شکنی برخی نمایندگان مجلس و دیدار با سران فتنه سال88 بسیج دانشجویی استان کرمان و جبهه جوانان انقلابی بیانیه مشترکی صادر کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در پی حرمت شکنی برخی نمایندگان مجلس و دیدار با سران فتنه سال88 بسیج دانشجویی استان کرمان و جبهه جوانان انقلابی بیانیه مشترکی صادر کردند.

متن بیانیه به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

کسانی که فتنه‌ی سال ۸۸ را شروع کردند، حالا یا خودشان طراحی کرده بودند، یا دیگران طراحی کرده بودند؛ نمی خواهیم نسبتی بدهیم، ولی به هر حال این فتنه طراحی شده بود، به کار کشور ضربه‌ی سختی زدند. اگر این فتنه نبود، بلاشک کارهای گوناگون کشور بهتر پیش میرفت. اینها دشمنان را امیدوار کردند و روحیه دادند به کسانی که علیه نظام اسلامی جبهه‌بندی کرده‌اند و یک جبهه‌ای تشکیل داده‌اند.

 امام خامنه ای مدظله العالی ۱۳۸۹/۰۶/۰۸

 

از آرمان ها و اندیشه ناب انقلاب اسلامی حمایت از مظلومان  بوده و پایه بسیاری از امورات اساسی کشور را بر  مردمی بودن آنها جاری ساخته است که به طور یقین فلسفه تشکیل مجلس شورای اسلامی نیز بر تحقق این امر مهم بوده است.

اما آنچه که موتور پیشران این قوه جمهوری اسلامی را محقق می سازد شفافیت و نماینده به واقع ملت بودن ٬انقلابی اندیشیدن و عمل کردن است که این ملزومات میتواند نظام اسلامی را به قله ی اندیشه خود در تراز تمدن اسلامی برساند.

اما انچه که دشمنان بیگانگان این انقلاب هدف داشته نفوذ در بنیان اندیشه ها و خواسته های عده ای از شخصیت های کشوری به خصوص در قاموس نمایندگان شورای اسلامی است که نبض مطالبه حقوق مردم را در دست دارند و اندیشه مطالبه احقاق خواسته های ملت را بر خواسته های احزاب سیاسی٬ تطمیع قدرت وثروت ادوار خود تضییع می نامیند؛ این گونه است که دشمنان بدون ذره ای هزینه تنها با دست نشانده های فکری خود به قلب نظام جمهوری اسلامی نفوذ می کنند و ساختارهای اساسی را در دست خواهند گرفت.

کشور ایران اسلامی از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا به چهل سالگی رشد و تثبیت اندیشه های خود حوادث و فتنه ها؛ خیانت های اشخاص گوناگونی را برخود دیده است و با تمسک‌ و پیروی از اندیشه ناب امام خمینی از میان این بحران ها گذشته است.

این ایام که انقلاب اسلامی از چهل سالگی خود گذر می کند از درون، در حال خالص سازی بوده و چهره ی بسیاری یقینا برای صاحبان این انقلاب یعنی مردم روشن خواهد شد که مدافع انقلاب و مردم هستند یا پیرو امیال خویش و‌ مدافع اندیشه های تعدادی از سران و سرسپردگان غرب در احزاب سیاسی که روزی در اندیشه براندازی این نظام می اندیشیدند و هنوز این آرزوی کوتاه خود را در سر دارند لذا با تشکیل بدنه اجتماعی خود و راه اندازی شوهای سیاسی از دیدارهای نمایشی تا مذهبی نمایی سران منحوس خود٬ دیدار عده ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سران فتنه؛ و تشکیل هییت های اندیشه ورز جبهه ای برای تحقق آرزوی ده ساله پیش خود در آینده ای نزدیک هستند و با حاکم کردن اندیشه معاند خود در سیاست های اقتصادی و اجتماعی در پی شکاف عمیق اجتماعی و نارضایتی در  نظام کلان جمهوری اسلامی هستند.

اما در این میان یقینا جوانانی انقلابی و نمایندگانی بصیر در خط مقدم دفاع از این اندیشه ناب نظام خواهند بود که در دفاع از حقوق ملت و نظام یکه تازی میکنند و آبروی خود را به تقلید از امام خود امام خامنه ای  بر کف دست گرفته اند وجانانه در بصیرت افزایی و روشنگری جریان های معاند در دستگاه ها و کشور تلاش دارند.

ما جوانان و جبهه انقلابی و دانشجویی استان کرمان بر خود واجب می دانیم از تلاش های بی دریغ چنین نمایندگان انقلابی  چون جناب آقایان زاهدی٬ ذوالنور، کریمی قدوسی سایر عزیزان این انقلاب  تقدیر نموده و اعلام نماییم جبهه جوانان عظیم انقلابی استان کرمان بی دریغ از مواضع و اندیشه ناب انقلاب اسلامی و حامیان آن حمایت کرده و ذره ای کوتاهی در مقابل معاندت بیگانگان انقلاب اسلامی نخواهند داشت.

ما خواهان اعلام مواضع صریح سایر نمایندگان  در خصوص دیدار عده ای از نمایندگان معاند و بیگانه با اندیشه ناب  نظام اسلامی با معاندان و سران فتنه ۸۸ هستیم و یقین کنند که تلاش جبهه ای جوانان انقلابی و جوانان دانشجوی بسیجی دست این چنین افرادی معاند ومیل گرا  را از حریم اندیشه جمهوری اسلامی ایران کوتاه خواهد کرد و همگام با اندیشه ناب مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب برای رسیدن این نظام به قله های تمدن اسلامی و گستره جهانی از هیچ تلاش و حرکتی مضاعف دریغ نخواهیم کرد.

والسلام

جبهه جوانان انقلابی

بسیج دانشجویی استان کرمان

۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۷

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار