بیانیه ی دانشجویان بسیجی استان هرمزگان در مورد حوادث تروریستی نیوزیلند

این جنایت هویت و اصلیت غربی ها و صلیبی های تروریست و نژادپرست اما به ظاهر مسالم را برای همگان برملا و نمایان ساخت تا بار دیگر دنیا بداند که تروریست واقعی چه کسانی هستند دلیل هراسشان از مسلمانان چیست؟

جمعه بود و مسلمانان در مسجد مشغول عبادت، و تروریسم کور و جنایتکار سلاح و دوربین برداشته و سوی مسجد می رود. با یکدست اتش و با دست دیگر از جنایت فیلم می گیرد. صدای الله اکبر است و نفیر گلوله که گویی تک تک درب های بهشت می زند تا به روی شهیدان گشوده شود و جهنم نیز به روی تروریسم خونخواری که ...


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان هرمزگان در مورد حوادث تروریستی نیوزیلند بیانیه ای صادر کرد:

متن بیانیه ی دانشجویان بسیجی استان هرمزگان در محکومیت حادثه تروریستی و دلخراش حمله به نمازگزاران شهر کرایست چرچ نیوزیلند به شرح زیر است:


بسم الله الرحمان الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ.

وَمَنْ یَقْتُلْ مُؤْمِنًا مُتَعَمِّدًا فَجَزَآؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِدًا فِیهَا وَغَضِبَ اللَّهُ عَلَیْهِ وَلَعَنَهُ وَأَعَدَّ لَهُ عَذَابًا عَظِیمًا.

جمعه شاهد دردآور ترین صحنه هایی بودیم که برادران و خواهران مسلمان ما را که در صف های نماز جمعه در مساجد النور و لینوود شهر کرایست چرچ نیوزیلند جمع شده بودند؛ به طور فجیع و اما بزدلانه ؛ در مقابل اسلحه های فوق پیشرفته و فیلم برداری حرفه ای از جنایت و پخش در فضای مجازی آن هم به صورت آنلاین؛ بشهادت رساندند تا بار دیگر مظلومیت مسلمانان آزادی خواه را برای همگان روشن تر سازند ؛ این اولین جنایت در حق مسلمانان نبود ؛ بلکه سگ های هار اسلام ستیز و اربابان هارتر و پست تر از خودشان برای رسیدن به سلطه بر جهان و جهانیان بارها چنین جنایات سخیف و پستی از خودشان برجای گذاشتند البته این را هم باید بدانند ما امت و ملت آزاده و آزادی خواه اسلام هرگز ایمان و اراده مان را از دست نخواهیم داد و از امروز سخت تر و محکم تر در مقابل آن بزدلان خواهیم ایستاد.
جمعه بود و مسلمانان در مسجد مشغول عبادت، و تروریسم کور و جنایتکار سلاح و دوربین برداشته و سوی مسجد می رود. با یکدست اتش و با دست دیگر از جنایت فیلم می گیرد. صدای الله اکبر است و نفیر گلوله که گویی تک تک درب های بهشت می زند تا به روی شهیدان گشوده شود و جهنم نیز به روی تروریسم خونخواری که از کشتن کودکان و زنان مسلمان با ازمایش سلاحهای مخوف دولتهای کفر در بلاد اسلامی سیراب نگشته است.
امروز دربهای بهشت در نیوزیلند گشوده شد و دهها بهشتی به میهمانی خدا رفتند. گر چه این حادثه برای مسلمانان جهان تلخ و ناگوار بود ولی برای شهیدان دروازه های بهشت را گشود. و مسلمانان باید بدانند که "و لن ترضی عنک الیهود و لا النصری حتی تتبع ملتهم"
و دنیا و کفر و شرک هم بداند که شهادت برای مسلمان پایان حیات نیست بلکه سعادت ابدیست و زندگی جاودانه، و ما با شهادت در مسجد نبوی و کوفه قرنها پیش اشنا گشته ایم و هر گز مسجد را از ترس تروریسم ترک نخواهیم کرد.
این حمله مرگبار به بیانی ساده نمایش جدیدترین نوع حمله تروریستی غربی ها و صلیبی ها در مدرن ترین شیوه قتل و کشتار با بکاربردن پیشرفته ترین روش و مدل بود .
این جنایت هویت و اصلیت غربی ها و صلیبی های تروریست و نژادپرست اما به ظاهر مسالم که بشدت حریص به انجام این جنایت بودند را برای همگان برملا و نمایان ساخت تا بار دیگر دنیا بداند که تروریست واقعی چه کسانی هستند ؛چه کسانی هستند که از مسلمان شدن مردم و علی الخصوص مردم قاره های اروپا و آمریکا و استرالیا هراس دارند و دلیل این هراسشان چیست؟
اما ای تروریست های این را بدانید که اگر شما نام بزرگانتان را بر روی اسلحه هایتان مینویسید و با آن ما را به قتل میرسانید ما مسلمین نام بزرگانمان را بر روی کتاب ها مینویسیم و با آن به بشریت خدمت میکنیم و بترسید از روزی که بار دیگر مسلمین از چنگال استعمار و تفرقه افکنی و جنگ هایی که برایشان ساخته اید؛ رها شوند و آن وقت است که شما و اربابانتان برای همیشه باید از قدرت پوشالین و ریاست ظالمه و علم ماخذه تان ؛ به گوشه ای که لایقش هستید رانده شوید.
ما دانشجویان انقلابی استان هرمزگان علی رغم تاسف و تاثر بسیار و ابراز همدردی و همراهی ؛ شعار برائت و انزجارمان را نسبت به عاملان این جنایت تروریستی و اربابان پست و بدبختشان که فقط مدعی آزادی و حقوق بشر هستند را ؛ سر میدهیم و بشدت این جنایت هولنا‌‌ک را محکوم می کنیم و خواستار اشد مجازات برای عاملین این جنایت هستیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار