گروه های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان های کهگیلویه

آب شرب بیش از 30روستای منطقه چاروسا به طورکامل قطع شده است/ گروه های جهادی دانشجویی آماده همکاری هستند

در پی بارندگی های اخیر آب شرب بیش از 30روستای منطقه چاروسا ازتوابع شهرستان کهگیلویه به طورکامل قطع شده است .مردم ومسافران نوروزی بامشکل جدی روبرو هستند .ازهمه مسولان استانی درخواست کمک شده است .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : گروه های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان های کهگیلویه در پی قطع آب شرب بیش از 30 روستای بخش چاروسا با ارسال نامه ای به معاون عمرانی استانداری استان آمادگی خود جهت رفع مکشل در مدتی اندک را اعلام داشتند. در این نامه آماده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

معاون محترم عمرانی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد جناب آقای مهندس فیلی

به اطلاع می رساند؛

در پی بارندگی های اخیر آب شرب بیش از  30روستای منطقه چاروسا ازتوابع شهرستان کهگیلویه به طورکامل قطع شده است .مردم ومسافران نوروزی بامشکل جدی روبرو هستند .ازهمه مسولان استانی درخواست کمک شده است .

لوله اصلی آب رسانی که ازعرض رودخانه عبور می کرد کاملا از بین رفته است ومتاسفانه به دلیل عدم نظارت برپیمانکار دقت لازم درهنگام عبور لوله انجام نشده بود  که حدود ۶ماه قبل پایه های لوله با اولین بارندگی از بین رفتند و لوله به صورت رها شده  در بستر رودخانه انداخته بود و در بارندگی دیروز کل لوله از بین رفته است .


فقط چند ساعت کار و اندکی دغدغه برای راه اندازی کافی است که در صورت تهیه امکانات لازم گروه های جهادی دانشجویی آماده همکاری هستند

رونوشت :
فرماندار کهگیلویه جناب آقای دکتر نیکبخت


گروه های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان های کهگیلویه

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار