در طی مراسمی در سالن همایش دانشگاه علوم قرآنی؛

مسئول بسیج دانشجویی استان قم تکریم و معارفه شد

صبح امروز در طی مراسمی که در سالن همایش دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم قم برگزار شد، داود محبی مسئول سابق ناحیه بسیج دانشجویی قم تکریم و جواد رفعت نژاد به عنوان مسئول جدید این ناحیه معرفی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

 
صبح امروز در طی مراسمی که در سالن همایش دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم قم برگزار شد، داود محبی مسئول سابق ناحیه بسیج دانشجویی قم تکریم و جواد رفعت نژاد به عنوان مسئول جدید این ناحیه معرفی شد.
در این مراسم که سرهنگ بیطرفان جانشین سپاه اما علی بن ابیطالب(ع)، سرهنگ مرادی معاون بازرسی و دیگر معاونت های سپاه، برادر بالایی جانشین سازمان بسیج دانشجویی، حجت الاسلام مرادی از نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، روسای دانشگاه های استان و جمع زیادی از بسیجیان حضور داشتند، سخنرانان به ایراد رهنمودهای پیرامون ماموریت بسیج دانشجویی پرداختند
در ابتدای مراسم، سرهنگ بی طرفان با بیان اینکه اقدام رئیس جمهور نادان آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، جای تشکر و تقدیر دارد گفت: این کار در شرایطی انجام شده است که سپاه در کف میدان خدمترسانی به سیل زدگان است و این اقدام موجب متحد شدن بیش از پیش مردم با هم و تقثدیر آنان از زحمات و جانفشانی های سپاه شد. وی با بیان اینکه با این اقدام مردم، تکلیف سپاه بیش از پیش سنگین شده است افزود: این مسئله شامل بسیجیان نیز می شود به ویژه شما که دانشجویان بسیجی هستید، مردم از شما انتظارات بیشتری دارند.
جانشین سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) سپس با تشکر از همه اعضای ناحیه و دانشجویان بسیجی که در راستای اهداف انقلاب مخلصانه تلاش می کنند، تعدادی از ماموریت های بسیج دانشجویی را برشمرد و گفت: یکی از عرصه هایی که بسیج دانشجویی در آن خوش درخشیده است عرصه راهیان نور است که چه از نظر کمی و چه از نظر کیفیت برنامه های فرهنگی و اثر بخش بودن آمار قابل قبولی دارد. عرصه دیگر نیز گروه های جهادی است که علاوه بر عرصه های عمرانی در موضوعات فرهنگی و پزشکی و در عرصه ها نیز در حد و اندازه کشوری عمل می کنند.. تمام این ماموریت ها با کمک و مساعدت دانشگاه ها صورت گرفته است که جا دارد همینجا از روسای دانشگاه ها تقدیر و تشکر به عمل آوریم
سپس برادر بالایی جانشین سازمان بسیج دانشجویی به ایراد سخنرانی پرداخت و با بیان اینکه سند تحوول و تعالی بسیج دانشجویی سال گذشته طراحی، تصویب و ابلاغ شده است گفت: دال مرکزی این سند، ویکرد مساله محوری و حل مسائل مردم در موضوعات مختلف است که با تحلیل فرمایشات رهبر انقلاب 5 ماموریت اصلی از دل آن بیرون می آید: 
- شناسایی مسائل کشور در حوزه های مختلف
- ارائه پاسخ های مناسب برای هر مشکل
- مطالبه مسائل و راه حل ها از مسئولین
- گفتمان سازی حول این مسائل در بین عموم مردم
- ورود به عرصه میدانی و عملیاتی در هر جایی که نیاز بود
بالایی با بیان اینکه زیر ساخت های مورد نیاز برای انجام این ماموریت ها در سازمان تشکیل شده است گفت: رهبری انتظار دارند تا این ماموریت ها در برش بومی محلی از کوچکترین روستاها تا مقایش منطقه و جهانی انجام پذیرد و نباید به صورت جزیره ای عمل شود. 
در ادامه مراسم برادر محبی با تشکر از اعضای ناحیه، معاونت های سپاه و بالاخص دانشجویان بسیجی گفت: هرجا کار خوبی انجام شده است در درجه اول لطف خدا و عنایت اهل بیت و در درجه دوم کار خالصانه دانشجویان بسیجی و اعضای ناحیه بوده است.
سپس برادر رفعت نژاد با بیان اینکه ماموریت های ابلاغی رهبر انقلاب به بسیج دانشجویی بسیار سنگین و مهم است، گفت: ما دست همکاری به سمت تمام روسای دانشگاه ها و کادر اجرایی، دانشجویان بسیجی و دیگر تشکل ها دراز می کنیم و از همه برای انجام این ماموریت ها کمک می طلبیم
در انتهای مراسم با قرائت احکام تکریم و ابلاغ مسئولیت و سند انتظارات سازمان بسیج دانشجویی، از مسئول سابق ناحیه بسیج دانشجویی تکریم به عمل آمد و ماموریت به مسئول جدید ابلاغ گردید 
 
---
---
---
---
---
---
---

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار