مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمان:

اعزام ۳ گروه جهادی دانشجویی برای امدادرسانی به سیل‌زدگان فاریاب‎

تقی زاده از آماده‌باش گروه‌های جهادی دانشجویی کرمان برای کمک به سیل زدگان استان و اعزام ۳ گروه جهادی دانشجویی برای امدادرسانی به مردم سیل زده منطقه فاریاب در جنوب کرمان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / تقی زاده، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمان، از اعزام ۳ گروه جهادی دانشجویی برای امداد رسانی به منطقه فاریاب در جنوب کرمان خبر داد و گفت: با مساعد شدن هوا این گروه‌های جهادی امشب از جیرفت راهی این منطقه می‌شوند.

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمان با اشاره به امدادرسانی این گروه‌های جهادی به مردم سیل زده افزود: بر اساس اطلاعات داده شده ۵ تا ۶ خانه در این منطقه تخریب شده است و گروه جهادی ما با رصد تصاویری که از این منطقه به دست آمده است قرار است که به این منطقه اعزام شوند.

وی با اشاره به آماده کردن تجهیزات لازم این گروه جهادی برای کمک به مردم سیل زده در این منطقه گفت: هنوز اطلاعات دقیقی از میزان خسارت‌ها هنوز در دست نداریم و با تجهیزات کامل شامل لجن کش، بیل، کارواش برای فعالیت‌های عمرانی و پاکسازی خانه‌ها از گل و لای به منطقه خواهیم رفت.

تقی زاده در رابطه با کمک‌های مردمی به مردم این مناطق گفت: کمک‌های مردمی که در حدود ۲۰ میلیون تومان و یک کامیون مواد غذایی جمع آوری شده بود به منطقه خوزستان ارسال شده است و بعد از حضور در این منطقه بررسی مجدد انجام می شود که مردم به چه کمک‌هایی نیاز دارند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار