80 دانشجوی بسیجی کرمانشاهی برای خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شدند

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: در راستای ماموریت‌های بسیج دانشجویی برای خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان لرستان گروه‌های دانشجویی فعال جهادگر کرمانشاه اعزام شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : صلاح‌الدین قره‌تپه با تشریح اقدامات صورت‌گرفته در منطقه سیل‌زده لرستان از سوی گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی اظهار داشت: کمک‌هایی از سوی گروه جهادی دانشجویی شامل اقلام خوراکی، پتو و مواد بهداشتی به مناطق سیل‌زده لرستان با همکاری هلال‌احمر و کمیته امداد ارسال شد.

 

وی با بیان اینکه دو گروه جهادی در قالب 80 نفر از فعالان بسیج دانشجویی برای خدمت‌رسانی از تاریخ 12 فروردین به مدت 15 روز به مناطق سلسله و دلفان استان لرستان اعزام شدند گفت: این گروه‌ها بیشتر در مناطق سیل‌زده مشغول به امر خدمت‌رسانی و توزیع غذا در بین مردم هستند.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با اشاره به نقش مهم بسیج دانشجویی در رسیدگی به مطالبات مردم از جمله مردم مناطق محروم و آسیب‌دیده اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های بسیج دانشجویی در این مدت اخیر رسیدگی به آسیب دیدگان این بحران‌ طبیعی بود که در این راستا برنامه‌های مهمی تدوین شد.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار