مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان:

سپاه یکی از معجزات انقلاب است / سپاه خاری در چشم دشمنان است

علی رضا کیخا مطرح کرد: جوان های امروزی از جوانان اول انقلاب یعنی دهه ۶۰ بهتر هستند و با تمام وجود از سپاه حمایت و پشتیبانی میکنند و برای همیشه در دل های خود یک پاسدار هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی رضا کیخا مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان صبح امروز در جمع نمایندگان تشکل های دانشجویی گفت: هر چه دشمن بخواهد سپاه را کم ارزش کند  محبوبیت سپاه در بین مردم بیشتر می شود و هر روزه به این محبوبیت اظافه می شود

 

رئیس بسیج دانشجویی ادامه داد: هر کدام از ما به اندازه عمل و کار خود نمره پاسداری دریافت میکنیم، به هیچ عنوان فرقی ندارد که ما در چه مقام و مسئولیتی باشیم لذا همه ما پاسدار هستیم.

 

علی رضا کیخا افزود: امروزه اگر حماقتی از دشمن سر بزند تمام قشر جامعه حتی دانشجویان  لباس پاسداری می پوشند و از سپاه پاسداران حمایت می کنند و اجازه نمی دهند دشمن به پاسداران بی حرمتی کند، افتخار سپاه این است که بزرگ مردانی در لباس پاسداری به آسمان پر کشیدن و شهید شدند.

 

وی یاد آور شد: ترامپ در حدی نیست که ما بخواهیم در مورد این که سپاه را تروریست خوانده است با آن بحث کنیم، جوان های امروزی از جوانان اول انقلاب یعنی دهه ۶۰ بهتر هستند و با تمام وجود از سپاه حمایت و پشتیبانی میکنند‌. 

 

مسئول بسیج دانشجویی خاطر نشان کرد: همه ی ما در دل های خود پاسدار هستیم، امروزه هر چه صحنه تقابل بیشتر میشود دشمنی دشمنان انقلاب با ما بیشتر می شود، انقلاب اسلامی گام نهایی برای سپردن پرچم به دست حضرت مهدی است، همه بزرگان آرزو داشتند که حتی در انقلاب اسلامی نفس بکشند.

 

وی در پایان گفت: ما در هیچ کشوری این چنین چیزی را نمی بینیم که هر منطقه از کشور مشکلی به وجود بیاید نیروی نظامی خود جوش به صحنه بیاید و به مردم کمک کنند.

 

کلیدواژه ها


بسیج ترامپ آمریکا حمایت

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار