اولین جلسه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه در سال جدیید برگزار شد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه اولین جلسه خود را در سال جدید برگزار کرد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : در ابتدای این جلسه  مسئول بسیج  ناحیه دانشجویی استان کرمانشاه ، ضمن تبریک سال جدید و اعیادشعبان به اعضای شورای تبیین  چند نکته را یاداوری کرد:مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امسال را سال رونق تولید نامگذاری کرده اند  و ما نیز باید با دقت اهمیت این موضوع را درک و با تمام توان  از تولید ملی حمایت کنیم .

 

وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم  چراغ راه ما است و باید با پتانسیل درون دانشگاه ها از این ظرفیت استفاد کنیم، بیان کرد: سیل های اخیر خسارت های زیادی به همراه  داشته است اما بار دیگر ملت ایران، همدلی را در سطح کشور به نمایش گذاشت و خدا را شاکر هستیم مردم با هم یک یک دل هستند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه افزود:  انتظار من از اعضای شورای تبیین  این است که مسئولیت خود را جدی گرفته و توان خود را بکار بگیرند که بتوانند همانند گذشته  مشکلات و موضوعات مختلف را پوشش داده و مورد برسی و پیگیری قرار دهند .

 

قره تپه تصریح کرد: در روز های اخیر آمریکای جنایت کار ،سپاه را در فهرست گروه های تروریستی قرار داده است که اگر دشمن از ما تعریف کند باید در انجام وظیفه درست خود شک کنیم . اما آنچنان استکبار جهانی تحت تاثیر موفقیت های روز افزون سپاه پاسدارنن است که چنین اعمال احمقانه ای انجام داده است.

در پایان نیز دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی  استان کرمانشاه ضمن تشکر از  مسئولین ناحیه دانشجویی بخصوص فرماندهی ناحیه بیان کرد: ما تمام توان خود را بکار میگیریم که ادامه دهنده راه شهدا باشیم و قطعا این مسولیتی سنگین است .

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته شورای تبیین  در موارد مهمی چون FATF،استانی شدن انتخابات ،مشکلات استان ،زلزله سرپل ذهاب ،سیل های اخیر ،تحریم های امریکا،و قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی که خود عملی نابخردانه و شنیع بود .موضع گیری خود را با طومار های دانشجویی ، بیانیه های متعدد و تحصن و راهمیمایی اعلام کرده است.

احسان رادمهر تصریح کرد: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی، با جدیت در سال جاری تلاش می‌کند موضوعات مهم  استان به ویژه اشتغال و تولید را مورد برسی قرار دهد تا گامی در پیشرفت استان برداشته شود.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار