مسئول بسیج دانشجویی:

فضای مجازی علت کم شدن قدرت تفکر است

علی رضا کیخا مطرح کرد: زمانی که از ما قدرت فکر کردن گرفته شود اراده گرفته می شود و زمانی اراده را از دست بدهیم دیگر هیچ اختیاری نداریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی رضا کیخا مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در جمع دانشجویان و دانش آموزان گفت: دشمن با فضای مجازی اگر اراده ی ما را بگیرند در جنگ نرم پیروز می شود، در هیچ جای دنیا هیچ وسیله یا هیچ ابزاری نیامده که ما را سرگرم کند بلکه آمده است که از بستر سرگرمی اراده ها را بگیرد.

 وی ادامه داد: انسان باید با اراده از ابزار رسانه ای سواری بگیرد و نباید  بزارد ابزار رسانه از او سواری بگیرد، آن چیزی که اتفاق می وفتد این است که عده ایی در آن طرف آب ها از دور با این ابزار سوار ما شده اند و از ما سواری می گیرند، چون اساسا جنگ ما با دنیای غرب جنگ معنویت و لذت جویی است، وقتی انسان دست به هر لذتی بزند و هیچ چهار چوبی نداشته باشد به فساد مطلق کشیده می شود.

مسئول بسیج دانشجویی با توجه به رفتار انسان با هم نوع خودش افزود: هیچ حیوانی کاری که انسان با انسان می کند را با هم نوع خودش انجام نمی دهد، هیچ حیوانی هم نوع  خودش را تیکه تیکه نمی کند، دشمن با گرفتن اراده از ما می تواند با یک خبر ما را بهم بریزد.

علی رضا کیخا در پایان در مورد انقلاب اسلامی افزود: امروزه خواندن تاریخ انقلاب اسلامی وظیفه ی ما است، ما در انقلاب خود یک اتفاقی داریم که خیلی از آن قافل هستیم و آن هم دفاع مقدس است یک روزدر این کشوری جنگی برپا شد که رکورد های عالم زده شد به طور مثال ما یک کشور بودیم و در مقابل ۷۰ کشور دیگر جنگیدیم.

کلیدواژه ها


بسیج دشمن فضای مجازی

ارسال نظر


captcha