به همت بسیج دانشجویی؛

جشن میلاد امام زمان در دانشگاه پیام نور کازرون برگزار شد/تصاویر

به همت بسیج دانشجویی همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیه ا... (عج) مراسم باشکوهی در پیام نور کازرون برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به همت بسیج دانشجویی همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیه ا... (عج) مراسم باشکوهی در پیام نور کازرون برگزار شد.


حجه الاسلام و المسلمین برزگر مسئول حوره نمایندگی ولی فقیه در تیپ تکاور امام سجاد(ع) نیروی زمینی سپاه در این مراسم به ارائه مطالبی در خصوص فرهنگ انتظار پرداخت و اظهار داشت: جشن های نیمه شعبان و میلاد با سعادت امام زمان (عج) فرصتی است تا با بهره گیری هرچه بیشتر از آن بتوانیم زمینه ظهور آن حضرت را فراهم کنیم.


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه حضرت مهدی (عج) را محبوب همه مسلمین فطری عالم دانست و ابراز داشت: منتظرین حضرت ولی عصر(عج) آزاده اند که مسلمان و مسیحی و یهودی نمی شناسد، لذا حضرت، محبوب تمامی مسلمانان فطری است.


وی با اشاره به سیره زندگی بزرگان دین اظهار داشت: حکومت حضرت مهدی(عج)، حکومت حق و عدالت است و همه ما باید حق مدار و عدل مدار باشیم تا بتوانیم همراه امام زمان (عج) باشیم.


برزگر افزود: یک منتظر واقعی باید از ساختن خود شروع کند و تا ساختن جامعه پیش برود تا فضا را برای ظهور ایشان مهیا کند.


وی در پایان خطاب به دانشجویان ابراز داشت: ما باید با امام زمانمان ارتباط داشته باشیم و تصمیم بگیریم روزی چند دقیقه با ذکر دعا، با امام زمان خلوت کنیم و انس بگیریم تا محبت ایشان و اهل بیت را در دلمان بیشتر و بیشتر کنیم.


لازم به ذکر است مولودی خوانی در مدح امام زمان(عج)، پخش کلیپ هایی به مناسبت نیمه شعبان، اجرای گروه موسیقی، تجلیل از دانشجویان و پذیرایی از دیگر برنامه‌های این جشن باشکوه بود.

  

ارسال نظر


captcha