چهارمین جشنواره ادبی و هنری رویش در دانشگاه‌های استان یزد برگزار می‌شود

مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان یزد از برگزاری چهارمین جشنواره ادبی هنری رویش به همت دفتر هنر و ادبیات بسیج دانشجویی و دانشگاه‌های استان یزد خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد، محمدعلی سالاری در گفتگو با خبرنگار ما، از جشنواره ادبی هنری رویش به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی و هنری دانشجویی استان نام برد و افزود: این جشنواره هرساله باهدف شناسایی، حمایت و آموزش و رشد دانشجویان هنرمند برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان یزد بابیان اینکه چهارمین جشنواره دانشجویی رویش به یاد شهدای دانشجو و شهید مدافع حرم مصطفی شیخ‌الاسلامی برگزار خواهد شد، بیان داشت: فراخوان و جزئیات برگزاری این جشنواره اواخر اردیبهشت‌ماه جاری از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این جشنواره به نشانی rooyeshfestival.ir منتشر خواهد شد.

سالاری با یادآوری اینکه کادر اجرایی این جشنواره نیز دانشجویان هستند، ادامه داد: این مهم نیز فرصتی برای رشد دانشجویان مستعد و علاقه‌مند به فرهنگ و هنر است و دبیرخانه این جشنواره از علاقه‌مندان به همکاری در برگزاری بخش‌های مختلف این جشنواره در زمینه‌های طراحی و گرافیک، خبرنگاری و عکاسی، نویسندگی، فیلم‌برداری و تدوین، موشن گرافیک، تبلیغات، فضای مجازی و طراحی دکور و فضاسازی دعوت به همکاری می‌کند.

وی اضافه کرد: علاقه‌مندان به همکاری می‌توانند مشخصات خود را شامل نام و نام خانوادگی، نام دانشگاه و فعالیت موردعلاقه خود را به شماره 09903114872 پیامک نمایند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار