به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد:

اردو یک روزه تفریحی، فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در اردوگاه امام خمینی (ره) دلفارد

از جمله برنامه های این اردوی بانشاط می توان به تلاوت زیارت آل یاسین با نوای گرم حجت‌الاسلام والمسلمین مشایخی، کوهنوردی و بازدید از آبشار منطقه کوهستانی، جلسه مشاوره ازدواج با حضور دکتر الله دادی و کارگاه سبک زندگی با حضور جناب سرهنگ منصوری اشاره کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمد رضا دهقانپور فراشاه، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در مصاحبه با خبرنگار ما اعلام کرد: روز جمعه 1398/1/30 اردو تفریحی فرهنگی ویژه دانشجویان دختر در در منطقه دلفارد برگزار شد.

دهقانپور گفت: این اردو با حضور 90 نفر از دانشجویان دختر به صورت متمرکز در محل اردوگاه امام خمینی(ره) دلفارد برگزار شد.

 وی افزود: از جمله برنامه های این اردوی بانشاط می توان به تلاوت زیارت آل یاسین با نوای گرم حجت‌الاسلام والمسلمین مشایخی، کوهنوردی و بازدید از آبشار منطقه کوهستانی، جلسه مشاوره ازدواج با حضور دکتر الله دادی و کارگاه سبک زندگی با حضور جناب سرهنگ منصوری اشاره کرد.

 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: در این برنامه معاون فرهنگی و دانشجویی، مسئول محترم امور عمومی و کارشناس اداره تغذیه حضور داشتند و مجموعه را در برگزاری هر چه بهتر برنامه یاری نمودند.

دهقانپور بیان داشت:  این اردو   به مناسبت روز جوان و نیمه شعبان برگزار گردید.

 وی در انتها به نمایندگی از بسیج دانشجویی از زحمات و حمایت های دلسوزانه دکتر مکارم از فعالیت های فرهنگی و به خصوص دغدغه مندی ایشان نسبت به مسائل روانشناختی و مشاوره ای دانشجویان دانشگاه تشکر بعمل می آورد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار