مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی:

تشریح اهداف و برنامه های سازمان بسیج در هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج

حجت الاسلام کاشفی: برنامه های این هفته شامل دیدار با خانواده شهدای دانشجو معلم، نشست های فرهنگی و تبلیغی در دانشگاه ها بخصوص دانشگاه فرهنگیان، تجلیل از اساتید و مربیان سپاه و بسیج، برگزاری مسابقه و... با محوریت تبیین بیانیه گام دوم برگزار خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حجت الاسلام کاشفی مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی در آستانه هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج اظهار داشت: شهید مطهری نظریه پرداز انقلاب اسلامی است که پس از شهادت، امام (ره) مطالعه آثار ایشان را بدون استثنا به اقشار مختلف خصوصا جوانان و دانشجویان توصیه کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی افزود: به دلیل فعالیت شهید استاد مطهری در حوزه و دانشگاه، مجموعه ی آموزش و پرورش این هفته را پاسداشت مقام معلم نام گذاری کردند، در مجموعه ی سپاه و بسیج هم از 12 تا 18 اردیبهشت به عنوان هفته عقیدتی سیاسی نامگذاری شد؛ چون اهداف این مجموعه همان تربیت نیرو های انقلابی و پیشبرد اهداف انقلاب است.

حجت الاسلام کاشفی برنامه های بسیج دانشجویی و مجموعه سپاه در این هفته را اینگونه تشریح کرد: نشست حکمت مطهر به عنوان پیش درآمد برنامه های این هفته 7 اردیبهشت برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در ادامه برنامه های این هفته شامل دیدار با خانواده شهدای دانشجو معلم، نشست های فرهنگی و تبلیغی در دانشگاه ها بخصوص دانشگاه فرهنگیان، تجلیل از اساتید و مربیان سپاه و بسیج، برگزاری مسابقه و... با محوریت تبیین بیانیه گام دوم برگزار خواهد شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی در انتها فراخوان عضویت در کانال های تربیتی اخلاقی نیسم معرفت در سروش، ایتا و ... را از برنامه های این مجموعه در هفته عقیدتی سیاسی دانست.

 

 

آدرس کانال سروش بسیج دانشجویی:  @bso.ir_kerman

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار