برای اولین سال؛

حضور انتشارات سازمان بسیج دانشجویی کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

محمدعلی زاهدی مسئول انتشارات این سازمان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: اولین سال است که این سازمان در نمایشگاه بین المللی کتاب، غرفه برای عرضه محصولات خود دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، محمدعلی زاهدی مسئول انتشارات این سازمان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: اولین سال است که این سازمان در نمایشگاه بین المللی کتاب، غرفه برای عرضه محصولات خود دارد.

وی با بیان این مطلب که سیاست ما از حضور در این نمایشگاه بزرگ، ایجاد مکانی برای عرضه آثار نواحی بسیج دانشجویی کشور در نمایشگاه کتاب می باشد خاطر نشان کرد: با این حرکت بستری برای آشنا شدن مخاطبان بیرونی با محصولات تولید شده ی سازمان بسیج دانشجویی کشور در موضوعات مختلف فراهم میشود.
مسئول انتشارات سازمان بسیج دانشجویی کشور افزود: درصورت هماهنگی و فراهم بودن موقعیت لازم، قصد داریم از یک یا دو کتاب از آثار بسیج دانشجویی، در نمایشگاه بین المللی کتاب رو نمایی کنیم.

غرفه انتشارات سازمان بسیج دانشجویی کشور واقع در شبستان مصلی،راهرو 6، جنب انتشارات انقلاب اسلامی، همه روزه در ایام برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب تهران پذیرای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می باشد.
اتمام خبر/

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار