نامه ۱۵ دفتر بسیج دانشجویی در واکنش به اظهارات جاسبی:

جاسبی صلاحیت تدوین تاریخ دانشگاه آزاد را ندارد/ جنبش دانشجویی مهر پایان بر مکتب مدیریتی جاسبی زده

۱۵ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به عبدالله جاسبی نسبت به اظهارات وی در برنامه تلویزیونی اختیاریه واکنش نشان دادند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ۱۵ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به عبدالله جاسبی نسبت به اظهارات وی در برنامه تلویزیونی اختیاریه واکنش نشان دادند.

 
 متن نامه به شرح ذیل است: 
 
جناب آقای دکتر جاسبی
اظهارات شاذ شما در برنامه تلوزیونی اختیاریه از این بابت موجب تعجب شد که گویا تصور کرده اید که همگان آنچه در این سال‌ها بر دانشگاه آزاد اسلامی گذشته را فراموش کرده‌اند! حضرت مستطاب؛ اما ظاهرا این جنابتان هستید که فراموش کرده‌اید علت برکناری و عزل بعد از ۳۰ سال تکیه زدن بر اریکه صندلی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی چه بوده است.
 
اظهارات شما آن قدر عجیب و خنده آور است که ارزش پاسخگویی ندارد. اما جهت یادآوری به شما عرض می‌کنیم از نظر امت حزب الله و دانشجویان انقلابی عبدالله جاسبی یک شخص نیست. جاسبی نماد یک سبک مدیریت مردود در جمهوری اسلامی است که بیت المال و اموال دانشگاه را ملک شخصی خود می‌پندارد که اگر صندلی ریاست را به زور از زیر پایش نکشیده بودند با توهم مالکیت بیت المال قصد داشت با وقف غیرقانونی دانشگاه، توپ خلافت موسسین را از شخصی به شخص دیگر پاس دهد.

مکتب جاسبی نماد مدیریت غیرپاسخگو است که هیچ نظارتی را بر نمی‌تابد و دانشگاه را فرزند خود می‌پندارد و جمهوری اسلامی را که با اصلاح اساسنامه، قصد نظارت بر دانشگاه را داشته غاصب می‌پندارد! (اظهارات ۳۰ بهمن ۱۳۹۲)
مکتب جاسبی نماد ترویج فرهنگ چاپلوسی و تملق‌گویی مدیران در جمهوری اسلامی است. مساله‌ای که حتی صدای سید حسن خمینی را هم در آورده است!

مکتب جاسبی سمبل سرویس دهی به مسئولان و نمایندگان مجلس و نمک گیر کردن آنان است. مکتب جاسبی سمبل تربیت مدیران اشرافی گر و پر خرج است. مکتب جاسبی مظهر ترویج فرهنگ بی حجابی و تضعیف فرهنگ شهر‌های مذهبی است. 

جناب جاسبی! 
برشمردن ویژگی‌های مکتب مدیریتی جنابتان از حوصله مخاطبان این وجیزه خارج است. نیک می‌دانید که جنبش دانشجویی با اعتراضات خود در خرداد و تیر ۱۳۹۰ مهر پایان بر این مکتب زده است. در مورد اظهارات شما باید گفت: چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!

در پایان دو نکته را خطاب به مسئولان فعلی دانشگاه متذکر می‌شویم.
۱. شش سال است که ماموریت مطالعه و تدوین تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی که به دکتر جاسبی واگذار گردیده است. مشخص نیست در این سال‌ها چند صفحه تاریخ دانشگاه تدوین گردیده و قرار است چند سال دیگر این ماموریت ادامه پیدا کند. وی با تکذیب بدیهیات تاریخی در برنامه زنده تلوزیونی نشان داد صلاحیت لازم برای تدوین تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی را ندارد. تاریخ دانشگاه پر است از مبارزه عدالتخواهان انقلابی با اشرافی گری، فتنه گری و هرآنچه از ویژگی‌های این مدیریت مردود که در بند‌های بالا بر شمردیم. یقین داریم این برگ‌های زرین مبارزاتی عتدالتخواهان با نظر حضرتشان در تاریخ ثبت نخواهد شد. انتظار می‌رود چنین ماموریت مهمی از ایشان باز پس گرفته شود. از طرفی دیگر باید گفت: جاسبی با جمع آوری برخی مدیران برکنار شده دانشگاه و بکارگیری ده‌ها کارمند آنجا را به حیات خلوت تبدیل کرده و بیم آن می‌رود که آنجا به کانون فتنه‌های مدیریتی تبدیل کند.

۲. مرکز حقوقی دانشگاه می‌بایست تمام تخلفات جاسبی در طول دوران مدیریتی اش از جمله واگذاری یکی از املاک دانشگاه به همسرش تحت عنوان کمک به خیریه و سایر سوء استفاده‌هایی که از شهریه دانشجویان کرده را جمع آوری و وی را برای محاکمه به دستگاه قضایی بکشاند.

بسیج دانشجویی آزاد اسلامی رودهن- بجنورد- همدان- تهران شمال- تهران شرق- تهران غرب - ارومیه - شهرکرد- کرمان- زنجان- پرند - سمنان - کرمانشاه- کرج- سنندج

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار