فرمانده سپاه استان سمنان:

بسیج دانشجویی مغز متفکر و هوشمند مجموعه بسیج است.

سرهنگ دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با مسئول و کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان دیدار و گفتگو نمود که در این دیدار بسیج دانشجویی را مغز متفکر و هوشمند مجموعه بسیج دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سرهنگ دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با مسئول و کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار که در ناحیه بسیج دانشجویی استان برگزار شد ، فرمانده سپاه استان سمنان ، بسیج دانشجویی را یکی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین اقشار بسیج دانست و افزود : بسیج دانشجویی مغز متفکر و هوشمند مجموعه بسیج است.
وی همچنین یکی از شاخص ترین ماموریت های بسیج دانشجویی را خدمت رسانی به محرومین در قالب اردوهای جهادی عنوان کرد و عملکرد بسیج دانشجویی استان سمنان را نیز در این زمینه بسیار خوب و موفق ارزیابی نمود.
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در ادامه همچنین خاطر نشان کرد : در کنار مقوله خدمت رسانی ، فعالیت در زمینه های علمی و همچنین مطالبه گری در سطوح مختلف نیز یکی از مهم ترین رسالت های بسیج دانشجویی است که باید بیش از پیش بدان پرداخته شود.
وی همچنین با وجود ظرفیت های گوناگون مختلف در بدنه بسیج دانشجویی ، خواستار ورود گسترده و قوی تر به مسائل فرهنگی و همچنین اثرگذاری بیش از پیش در این مقوله شد و افزود : افزایش نگاه مثبت دانشجویان به بسیج دانشجویی و همچنین جذب حداکثری یکی از مواردی است که باید در دستور کار بسیج دانشجویی قرار گیرد.
فرمانده سپاه استان همچنین در ادامه با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری ، بسترسازی برای انتخاب درست را یکی از وظایف مهم مجموعه بسیج به خصوص بسیج دانشجویی دانست.
وی همچنین در پایان خواستار تقویت فعالیت های اثر بخش و تاثیر گذار در حوزه رسانه و فضای مجازی شد و تصریح کرد : بسیج دانشجویی در همه زمینه ها باید هوشمندانه رصد نموده و انقلابی عمل نماید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار