تفکر بسیجی، ولایت مداری و معرفت افزایی را باید در قشر جوان گسترش داد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: تفکر بسیجی، ولایت مداری و معرفت افزایی را باید در قشر جوان گسترش داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان درنشست مسئولان نهادهای نمایندگی فقیه در سراسر استان با حضور مسئولان بسیج دانشجویی در دانشگاه رازی، مسئولان نهادهای دانشگاهی را به انسجام و همفکری دعوت کرد و اظهار داشت: با توجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری، محور اصلی  توصیه به بیانیه گام دوم انقلاب جوانان هستند و دانشگاه  مملو از جوانان نخبه و اندیشمند است

 

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی، ولایت مداری و معرفت افزایی را باید در قشر جوان گسترش داد، بیان کرد: تبیین جایگاه ولایت و ویژگیها و فلسفه بسیج برای جوانان ضروری است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه باید فضای مناسبی را برای اندیشه انقلابی جوانان  در دانشگاه ها ایجاد کرد، گفت: دشمن به دنبال بستن چشم و گوش جوانان از ولایت و جلوگیری از ولایت مداری جوانان در جامعه است.

 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه  در ادامه با بیان اینکه نهادهای نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه همکاری خوبی با مسئولان بسیج حوزه و پایگاه  دارند، اظهار داشت: خاکریز اصلی فرهنگی ما دانشگاه ها است و هدف دشمن تهاجم نرم و فتح این خاکریز است.

صلاح الدین قره تپه با اشاره به اینکه با تمام وجود خاکریزی فرهنگی موجود در جامعه را حفظ خواهیم کرد، بیان کرد: نهاد نمایندگی ولی فقیه مرجعی محکم برای دانشجویان بسیجی در دانشگاه ها است.

 

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار