قدرت ایران برای آمریکا نگران کننده است / مسئولان غرب‌گرا برای کسب آرای مردم در انتخابات سایه جنگ را القا می‌کنند

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: قدرت ایران برای آمریکا نگران کننده است؛ با این وجود اقدامات آن‌ها در حد جنگ روانی بوده و ما نباید مرعوب این تهدید‌ها شویم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییحمیدرضا قائم پناه، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکایی‌ها به‌عنوان شیطان بزرگ و دشمن شماره یک ملت ایران از هر توطئه‌ای استفاده کرده تا به مردم ضربه بزنند؛ اما همیشه شکست‌خورده‌اند.


وی با بیان اینکه شکست دشمن در همه عرصه‌های سیاسی و نظامی در مقابل جمهوری اسلامی موجب شده تا به تهدید روی بیاورند، افزود: دشمن از قدرت دفاعی ایران باخبر است؛ با این وجود تحرکات و اقدامات اخیر آن‌ها و حرف‌هایی که می‌زنند بیشتر جنبه روانی دارد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: واقعیت این است که جنگی در کار نیست و آمریکا نیز در جایگاهی نیست که جنگی را آغاز کند. در هر حال قدرت ایران برای آمریکا نگران کننده است. با این وجود اقدامات آن‌ها در حد جنگ روانی بوده و ما نباید مرعوب این تهدید‌ها شویم.

قائم پناه با بیان اینکه آمریکا نه اینکه نمی‌خواهد بلکه نمی‌تواند با ایران وارد جنگ شود، افزود: متاسفانه ما با جریانی در کشور روبرو هستیم که می‌شود گفت جریان خودباخته است و با این افراد نه می توان با بحث منطق و نه زبان علمی صحبت کرد. در هر حال وادادگی این جریان و برخی مسئولان غرب گرا به این دلیل است که هنوز ایستادگی و مقاومت مردم را نشناخته اند و از سویی هم به دنبال القای سایه جنگ برای کسب آرای داخل و جذب پروپاگاندای خارجی برای حمایت در انتخابات هستند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار