رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

آینده این جامعه به دست جوانان رقم خواهد می خورد

دکتر محمد هاشمی شهری یادآور شد: در آینده جوانان بهتر و با افکار بهتر در خدمت این جامعه هستند چون نیروی های جوان انرژی بیشتری نصبت به نیروی های قدیمی دارند و تلاش آن ها بیشتر است .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دکتر سید محمد هاشمی شهری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در دانشگاه های ما دانشجویان هر کجا که احساس تکلیف کنند در کنار سایر دانشجویان و دیگر تشکلات حضور پیدا می کنند.

وی ادامه داد: ما در دنیایی زندگی می کنیم که هر روز به یک گونه ایی جنگ درست می کنند و می خواهند با یک دیگر مدام در جنگ باشند.

وی خاطر نشان کرد: نیروی های جوان انرژی بیشتری نصبت به نیروی های قدیمی دارند، و این انرژی بین نیروی های جوان و قدیمی کاملا متفاوت است، آینده این جامعه به دست جوانان است، و جوانان و دانشجویان در آینده این جامعه را به دست می گیرند و در صحنه حضور پیدا می کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یادآور شد: در آینده جوانان بهتر و با افکار بهتر در خدمت این جامعه هستند، دانشگاه علوم پزشکی مستقیم با مردم در ارتباط است، و فرقی بین دانشجو و استاد ندارد همه ی ما وظیفه خدمت رسانی به مردم را داریم و باید در این راه کوشا باشیم.

وی پایان در رابطه با بیانیه گام دوم انقلاب گفت: همه ی ما باید همگام با بیانیه گام دوم حضرت آقا باشیم و تحت هیچ شرایطی از ایشان جلوتر حرکت نکنیم و حتی از بیانیه عقب هم نمانیم، ما باید با انگیزه و فکر خوب کار های خود پیش ببریم و به تمام خواسته های خود برسیم.

ارسال نظر


captcha