مسئول علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی استان کرمان خبر داد:

آغاز ثبت نام برای دوره کارآگاه شهر (ژورنالیسم تحقیقی)

دوره کارآگاه شهر (ژورنالیسم تحقیقی و رسانه ی مسئله محور) به همت قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمان و با همکاری تلویزیون اینترنتی آوانت برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از محمود شاهرخی مسئول علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی استان کرمان این دوره به همت قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمان و با همکاری تلویزیون اینترنتی آوانت به مدت یک روز و با استفاده  از اساتید کشوری آقایان میلاد گودرزی و وحید شتری در تاریخ 98/3/7 برگزار خواهد شد.

شاهرخی افزود: مهلت ثبت نام جهت شرکت در دوره از تاریخ 98/2/30 لغایت 98/3/5 خواهد بود و متقاضیان جهت ثبت نام به  reg.AvantTV.net مراجعه نمایند؛ لازم به ذکر است که پس از بررسی، با افراد تماس گرفته خواهد شد. 

وی افزود: شرکت در این دوره محدود به دانشجویان دانشگاه ها نبوده و همه ی علاقمندان می توانند جهت شرکت در دوره ثبت نام نمایند، همچنین هزینه شرکت در هر دوره 30 هزار تومان است که در نهایت، مجموع مبالغ دریافتی به بهترین اثر تولید شده توسط شرکت کنندگان در دوره باز پس داده خواهد شد و  مکان برگزاری دوره متعاقبا به برگزیدگان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار