برخی‌ها در استان به‌دنبال بسته شدن پرونده زمین‌خواری هفت‌سنگان هستند

مسؤول قرارگاه مطالبه‌گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی قزوین گفت: علی‌رغم وجود مستندات فراوان، متاسفانه برخی‌ها در استان به‌دنبال بسته شدن پرونده زمین‌خواری هفت‌سنگان هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سعید رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه با اشاره به مطالبه جدی دانشجویان استان قزوین در رابطه با پیگیری دقیق پرونده زمین‌خواری هفت‌سنگان، عنوان کرد: در پرونده زمین‌خواری هفت سنگان، مسئله اصلی زمین خواری نیست بلکه سست کردن پایه‌های پایگاه اجتماعی نظام است.

وی افزود: اگر در یک روستا شخصی بخواهد یک انباری کوچکی بسازد با آن برخورد می‌شود ولی در همین استان قزوین افرادی در قامت مسؤولین فعلی و سابق استان هستند که سیصد متر از 2000 متر زمین را تصرف کرده و در آن ویلا ساخته‌اند.

مسؤول قرارگاه مطالبه‌گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی قزوین تصریح کرد: باید از رئیس دادگستری قزوین به خاطر پیگیری‌های لازم در این زمینه تشکر کرد، اما گله‌مندی جامعه دانشجویی از ایشان در خصوص طولانی شدن پیگیری این پرونده است.

وی بیان کرد: یک پرونده قضایی مانند پدیده مشهد با وجود داشتن صد و بیست هزار شاکی در همان استان در حال پیگیری است، ولی چطور پرونده زمین‌خواری هفت سنگان بعد از وعده پیگیری یک ماهه مسؤولان قضایی استان، به تهران انتقال داده می‌شود.

رضایی ادامه داد: حال این سوال مطرح می شود که چرا دستگاه قضایی استان قزوین ظرفیت پیگیری این پرونده را ندارد.

وی اضافه کرد: علی‌رغم وجود مستندات فراوان، متاسفانه برخی‌ها در استان به‌دنبال بسته شدن پرونده زمین‌خواری هفت‌سنگان هستند.

مسئول قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن قزوین در پایان گفت: افرادی مطالبه‌گری و پیگیری‌ها در خصوص پرونده زمین‎خواری هفت سنگان را نشر اکاذیب می‌دانند، اما ما از همین تریبون اعلام می‌کنیم اگر نشر اکاذیب است شکایت بکنید تا ما با اسناد ادعای زمین‌خواری خود را اثبات کنیم.

 

انتهای پیام./

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار