به همت بسیج دانشجویی دانشگاه های لامرد؛

مراسم شعرخوانی و خاطره گویی در جوار مطهر شهدای گمنام دانشگاه آزاد لامرد برگزار شد/تصاویر

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه های لامرد مراسم شعرخوانی و خاطره گویی همراه با برگزاری نمازجماعت و صرف افطار مشترک دانشکده پرستاری و دانشگاه آزاد لامرد در بارگاه مطهر شهدای گمنام دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به همت بسیج دانشجویی دانشگاه های لامرد مراسم شعرخوانی و خاطره گویی همراه با برگزاری نمازجماعت و صرف افطار مشترک دانشکده پرستاری و دانشگاه آزاد لامرد در بارگاه مطهر شهدای گمنام دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد.

مراسم شعرخوانی و خاطره گویی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد لامرد با سخنرانی و خاطره گویی رزمنده و جانباز و استاد دانشگاه موسی هنرپیشه و شعرخوانی توسط برادر بسیجی محمد رستمی انجام شد.

ادامه برنامه در قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه آزاد انجام گرفت با نمازجماعت و صرف افطاری و کرسی آزاد اندیشی ادامه یافت و شرکت دانشجویان حاضر در برنامه در مراسم احیاء شب قدر پایان بخش برنامه بود .

ضمنا از زحمات مجدانه دکتر همتی مسئول فرهنگی دانشگاه آزاد و محمد رستمی فرمانده پایگاه برادران و موحدی نیا فرمانده خواهران دانشگاه آزاد و مرزبان فرمانده پایگاه خواهران دانشکده پرستاری کمال تشکر و قدردانی بعمل آمد.

ارسال نظر


captcha