شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس:

در رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی نابودی اسرائیل لحظه ای تامل نخواهیم کرد/حضور دشمن شکن مردم ایران در راهپیمایی روز قدس لرزه افتاده بر اندام صهیونیست های بزدل را افزون می‌کند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای ضمن تاکید بر حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس و اثبات آمادگی خود به مردم مظلوم فلسطین، از عموم مردم روزه دار و ولایتمدار استان فارس جهت حضور در این راهپیمایی دعوت به عمل آورد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای ضمن تاکید بر حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس و اثبات آمادگی خود به مردم مظلوم فلسطین، از عموم مردم روزه دار و ولایتمدار استان فارس جهت حضور در این راهپیمایی دعوت به عمل آورد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«...روز قدس روزی است که باید به همه‌ ابرقدرت ها هشدار داد که باید دست خود را از روی مستضعفین بردارید و سر جای خود بنشینید... روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد و احیا بکنیم و قوانین اسلام در ممالک اسلامی اجرا بشود. روز قدس روزی است که باید به همه‌ ابرقدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره‌ شما،‌ به واسطه‌ عمال خبیث شما، واقع نخواهد شد، روز قدس، روز حیات اسلام است.» (صحیفه امام، جلد 9، ص277)


بی شک جوشش و خروشش مردم عزیز ایران اسلامی در سال 57 و فریاد های آن نسل عزیز بر سراستکبار و عمال خود فروخته آن در این کشور از مصادیق بی نظیر ظلم ستیزی در طول تاریخ بشریت است که جانی تازه بر کالبد های بی جان عموم آزادی خواهان و طالبان عدالت در سراسر جهان بخشید. انقلابی که وقوع آن در دهه پنجاه در نظر سیاست مداران دو جبهه کفر بیشتر به یک لطیفه بی معنای سیاسی می ماند، با یاری جستن از قدرت ایمان و اراده و توسل به دین مبین اسلام نه تنها محقق گردید؛ بلکه تنها پس از گذشت چهار دهه به درجاتی از قدرت و اقتدار رسیده است که تمام اندیشکده ها و تئوریسین های وارث سیاست مداران دهه پنجاه را به خود مشغول کرده است و با پس زدن تئوری های قدر براندازی، یکی پس از دیگری، با سرعت به سمت قله های تعیین گردیده از جانب امامینش در حال حرکت است.

همانطور که فرزندان امام خمینی (ره) در آن سال ها بر گفته های ولی زمانشان در پیروزی جبهه حق بر جبهه باطل پهلوی ایمان داشتند و برای تحقق آن با تمام وجود جنگیدند، ما فرزندان و سربازان امام خامنه ای عزیز (مد ظله) بر فرمایشات ولی زمانمان مبنی بر نابودی اسرائیل که نوک پیکان در مواجهه نهایی با جبهه باطل می باشد ایمان کامل داریم و یقینا به تاسی از سربازان خمینی کبیر(ره) در رسیدن به آرزوی دیرینه خود، لحظه ای تامل نخواهیم کرد. 

امروزه به لطف الهی و به برکت وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد شکل گیری جبهه متحد مستضعان متشکل از مردم ستم دیده عراق، سوریه، افغانستان، لبنان، پاکستان، یمن، نیجریه، فلسطین، ایران و... در برابر جبهه پوشالی کفر هستیم و این خود نویدی بزرگ بر نزدیکی تحقق این آرزوست. لذا چه به جاست یاد کردن از فرمایش سردار سرافراز سپاه اسلام حاج احمد متوسلیان(حفظ الله) که فرمودند: « با اسراییل وارد جنگ خواهیم شد و عملیات‏مان را علیه آنها شروع خواهیم کرد. هر کس با ماست؛ بسم الله! هر کس با ما نیست، خداحافظ!»

از همین رو آمادگی کامل خود را برای حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس و اثبات آمادگی خود به مردم مظلوم فلسطین و همچنین رساندن صدای عدالت خواهی و حق طلبی خود به دوست و دشمن را اعلام می داریم و از عموم مردم روزه دار و ولایتمدار استان فارس جهت حضور در این راهپیمایی دعوت به عمل می آوریم. باشد که حضور دشمن شکن مردم عزیز ایران اسلامی همانند سالیان گذشته لرزه افتاده بر اندام صهیونیست های بزدل را افزون کند و صدای نابودی آینه تمام نمای جبهه کفر و استکبار را رساتر نماید. ان شاالله

و السلام من اتبع الهدی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار