به مناسبت روز جهانی قدس؛

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی

پیروزی های به دست آمده در جبهه ی مقاومت و نابودی داعش، بیش از پیش حقانیت این سخن امام امت را که فرمودند: "اسراییل 25سال آینده را نخواهد دید " به مردم جهان ثابت کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در آستانه روز جهانی قدس اقدام به صدور بیانیه ای در جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دعوت مردم ولایت مدار استان به حضور در راهپیمایی کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

"ولن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلا"
" اکنون امریکایی‌ها نام سیاست شیطانی خود درباره فلسطین را معامله قرن گذاشته اند اما بدانند که به فضل الهی، این معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد و به کوری چشم دولتمردان آمریکا، قضیه فلسطین از یادها نخواهد رفت و قدس پایتخت فلسطین باقی خواهد ماند." امام خامنه ای (مدظله العالی) 25 تیر 1397
 
امروز جهان بیش از هر زمان دیگری شاهد ناکامی های پی درپی و ضعف روزافزون استکبار جهانیست. سخنان رئیس جمهور آمریکا، مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس و تغییر پایتخت رژیم نامشروع صهیونیستی، حکایت از شکست های او در دو عرصه‌ی سیاست داخلی و خارجی دارد. در خارج از مرزهای ایالات متحده و به ویژه منطقه ی غرب آسیا ، شکست های اخیر سیاستهای استکباری و مداخله جویانه اتحاد آمریکایی-صهیونیستی در کشورهای اسلامی و نابودی داعش (میراث سیاست خارجی اوباما)، دونالد ترامپ را به فراری رو به جلو واداشته که بیش از هرچیز تازه کاری و ناتوانی او را در عرصه ی سیاست نشان می دهد.
ایالات متحده درحال غرق شدن در گرداب سیاست هایی است که رؤسای جمهور پیشین آمریکا طراحی کردند و پس از خود به دست کسی سپردند که از پس اداره ی امور مملکت خود نیز برنمی آید چه رسد به مداخله در امور کشور های دیگر و تعیین سیاست های منطقه ای چون خاورمیانه. ترامپ برای نجات از این ورطه روی به خوش خدمتی به صهیونیست ها آورده  غافل از اینکه برباد تکیه می کند.
درمقابل این سردرگمی و ناتوانی دشمنان اسلام، به فضل الهی امروز محور مقاومت و امت اسلامی در اوج اقتدار و آمادگی برای مقابله با دشمنان است . پیروزی های به دست آمده در جبهه ی مقاومت و نابودی داعش، بیش از پیش حقانیت این سخن امام امت را که فرمودند: "اسراییل 25سال آینده را نخواهد دید " به مردم جهان ثابت کرد.
آمریکا و اسراییل و هم پیمانان منطقه ایشان بار دیگر بدانند دولتی جعلی و غاصب که خرابه های زندگی مردم مظلوم فلسطین را پله ای برای رسیدن به خواسته های شیطانی اش قرار داده، نه تنها در این منطقه بلکه در هیچ جای زمین حتی یک وجب خاک برای خود نخواهد داشت.
فلسطین پاره ی تن اسلام است و مسئله ی فلسطین همواره مسئله ی اول جهان اسلام بوده و هست و هرگونه اقدام شتاب زده و اشتباهی از سوی سران جبهه ی استکبار، آتش خشم امت اسلامی را شعله ورتر خواهد کرد و گلوی این غده ی سرطانی را بیش از پیش در منطقه خواهد فشرد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی، ضمن دعوت از آحاد ملت ایران برای حضور پرشور و یکپارچه در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر حمایت خود را از محور مقاومت و انتفاضه ی مردم فلسطین اعلام می دارد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار