یادداشت/ محمدرضا عوض پور

اماما... امروز افکار توست که بر حرکت های اصلاحی و انقلابی الهام می بخشد حتی "جلیقه زردهای فرانسوی را "

اماما اینک عشق تو تمام قلب مارا فراگرفته مگر می شود شبهه بر قلبی ایجاد کرد که با عقلانیت ومعنویت تو خوگرفته است.. اینجا مهد سیاست فاضله ی توست که امام خامنه ای علمدار آن است و به سوی بطلان تمدن های مادی و استقرار تمدن نوین اسلامی رهبری می کند. چه خوش گفتند مردم مکتبی ما «خامنه ای خمینی دیگر است»


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / متن یادداشت✍محمد رضا عوض پور، دبیر کانون خط امام دانشگاه فرهنگیان هرمزگان به مناسبت سالگردارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم
 
امام خمینی«ره»:با دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضمیری امیدوار به فضل خدا به سوی جایگاه ابدی سفر می کنم واز خدای رحمان می خواهم که عذرم را در کوتاهی خدمت بپذیرد...
 
♦اماما"سلام، دلم می خواست که تو حیات  ابدی داشتی ولی امان از اینکه همیشه شمع ها می سوزند تا ظلمات و پستی ها به قعر روند..
♦اماما"با دلی آرام و قلبی مطمئن می نگارم  که تو همان حقیقت همیشه زنده ی اسلامی...اندیشه ی توحیدی تو ، اینک نه فقط در ایران بلکه در سراسر عالم، انقلابی بنیادین برعلیه ایدئولوژی های اومانیستی شرق و غرب  ایجاد کرده است ..امروز افکار توست که بر حرکت های اصلاحی و انقلابی الهام می بخشد  حتی "جلیقه زرد های فرانسوی را"
♦اماما"روح عرفانی تو را"
سیاست فاضله تورا"
فرزندان حقیقی ات ،شهیدحججی ها،سلیمانی ها،احمدی روشن ها به ارث برده اند..
♦اماما"من انقلابی ام!من تکنوکرات نیستم*لیبرال نیستم*..شاهِ دست نشانده ای که رفت، داعیه داران اسلام لیبرالی که  در چهره‌ های ذی نفوذ سیاسی و فرهنگی و اقتصادی تجسم عینی یافته اند. نخواهند توانست امام مقاومت را..امام عزت بخش را "تحریف ظالمانه" کنند.
♦اماما" اینک عشق  تو تمام قلب مارا فراگرفته مگر می شود شبهه بر قلبی ایجاد کرد که با عقلانیت ومعنویت تو خوگرفته است..
اینجا مهد سیاست فاضله ی توست که امام خامنه ای علمدار آن است و به سوی بطلان تمدن های مادی و استقرار تمدن نوین اسلامی رهبری می کند.   
 چه خوش گفتند مردم مکتبی ما «خامنه ای خمینی دیگر است»🌹
والسلام علیکم و رحمه الله

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار