کاری جالب از بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی گچساران:

اجرای طرح "فرزندان روح الله" در محله های فقیر نشین گچساران در ماه مبارک رمضان

ماه رمضان زمینه تقرب الهی وهمچنین سلامت اجتماعی،روانی،جسمی را برای انسان فراهم می سازد،این ماه فرصت مناسبی است تا انسان به جایگاه والا ،چه از نظر روحی چه از نظر جسمی برسد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : ماه رمضان زمینه تقرب الهی وهمچنین سلامت اجتماعی،روانی،جسمی را برای انسان فراهم می سازد،این ماه فرصت مناسبی است تا انسان به  جایگاه والا ،چه از نظر روحی چه از نظر جسمی برسد.


حال دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی گچساران در طرحی نو و با مشارکت خیرین توانستند شبی خاطره انگیز برای کودکان محله های فقیر نشین گچساران رقم بزنند.


همزمان وفات معمارکبیر انقلاب امام خمینی (ره)، طرح بچه های روح الله با محوریت اطعام کودکان محلات فقیر نشین گچساران با پخش افطاری در حسینیه مسلم بن عقیل محله سادات گچساران در شب های ماه مبارک رمضان و برگزاری جشن بچه های آسمان توسط گروه های جهادی شهید نظرپور وشهید پردال و بنیاد مهدویت شهرستان بودپهن کردند و میزبان بچهای آن محل بودند
 


در این برنامه که با دعوت از امام جمعه محترم گچساران ، رییس بهزیستی شهرستان ، رییس میراث فرهنگی شهرستان ، رییس دانشگاه آزاد گچساران و همچنین تعدادی از پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، با حضور خود و همچنین در پخش و توزیع بسته های غذایی، جهادگران را کمک کردند.


از جمله بخش های دیگر این ضیافت بخش پرسش و پاسخ با موضوع ماه رمضان و زندگی نامه امام خمینی (ره) بود که در پایان هر بخش از طرف بیسج دانشجویی جوایزی به نفرات برتر اهدا شد.


ویژه برنامه ای به عنوان " استکبار ستیزی" برای حاضرین تدارک دیده شده بود، که با انجام حرکات رزمی و لبیک یا حیدر حاضران تجلی بخش روحیه انقلابی در کودکان شد.


حسن ختام برنامه نیز مختص به نجوای لبیک یا خمینی کودکان حاضر در جشن بود که با لبیک های خود  عهد بستند که ادامه دهند راه امام عظیم الشان انقلاب باشند و در کنار خلف صالح ایشان ، مقام معظم رهبری تا تحقق آرمان های امام و انقلاب کوتاه نیایند.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار