دانشجویان پای کار برگزاری کنگره بزرگ 5400 شهید کردستان باشند

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از برگزاری کنگره بزرگ 5400 شهید کردستان در 30 خرداد ماه 98 خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سردار محمدحسین رجبی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با موضوع تشریح کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان، با اعلام اینکه این کنگره 30 خردادماه سال جاری در سنندج برگزار می‌شود، عنوان کرد: همه ما مدیون جانفشانی‌های شهدای کردستان هستیم.

 

وی افزود: اقدام رسانه‌ای در خصوص کنگره شهدای کردستان یک اقدام فرهنگی مثبت است و باید ارج نهاده شود.

 

سردار رجبی گفت: کنگره شهدای کردستان پلی برای ارتباط ایثار شهدا به نسل های آینده است و نباید فراموش شود که چه فداکاری هایی در این استان انجام شد تا امنیت پایدار کنونی ایجاد شود.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان افزود: شهدا به گردن تک تک آحاد جامعه حق دارند و لازم است که تمام اقشار جامعه در این کنگره بزرگ حضور داشته باشند.

 

وی بیان کرد: لازم است که دانشجویان هم پای کار برگزاری کنگره بزرگ شهدا باشند تا گوشه کوچکی از جانفشانی های آنان را پاس دارند.

 

وی بیان کرد: به برکت برگزاری کنگره 5400 شهید کردستان پس از سالهای طولانی سالن 6 هزار نفری گولان سنندج تقریبا آماده شود و بعد از کنگره نیز جوانان استان برای انجام فعالیت های ورزشی از آن استفاده خواهند کرد.

 

 

سردار رجبی کاشت 200 هزار اصل نهال به نام شهدای انصار و مهاجر کردستان، اجرای 7 هزار پروژه محرومیت زدایی، برپایی 14 بیمارستان صحرایی، انجام 2 هزار و 805 مورد خدمات درمانی و پزشکی به افراد کم بضاعت، اهدای 22 هزار و 350 مورد بسته حمایتی و جهزیه به نوعروسان بی بضاعت، 40 نشست علمی تخصص در دانشگاه ها، 440 مورد برگزاری مسابقات ورزشی کشوری و محلی به نام شهدای استان، 10 هزار و 637 مورد دیدار با خانواده های شهدا، 1500 مورد برگزاری یادواره های شهدا و... از دیگر اقدامات مهم در راستای کنگره عظیم 5400 شهید استان کردستان اعلام کرد.

 

وی پیام برگزاری کنگره 5400شهید استان کردستان را اعلام اینکه استان کردستان یک استان فرهنگی است و امنیت کامل دارد، عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار