ایستادگی در مقابل زیاده خواهی استکبار ویژگی هر دانشجوی پیرو خط امام است

ایستادگی در مقابل زیاده خواهی های دنیای استکبار از ویژگی های هر دانشجوی پیرو خط امام (ره) می باشد و در این میان، این چهار دانشجوی شهید در حالیکه در محیط علمی، مشغول تحصیل بودند، در مقابل دنیای استکبار سینه سپر کردند و اجازه ندادند، دشمن قسم خورده انقلاب، به اهداف شومش دست یابد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شهید حبیب الله عبدالملکی شهید بزرگوار در مرداد 1358 در خانواده ای مذهبی چشم به دنیا گشود و تحت تعلیم اسلامی قرار گرفت پدر او کشاورز و در روستای قلعه از توابع قروه زندگی می کرد وی فردی امین و متعهد و اهل محل بود.

 

شهید بزرگوار پس از اخذ مدرک دیپلم به خدمت مقدس سربازی اعزام و دوران خدمت خود را در لشکر 28 پیاده کردستان با افتخار به پایان می رسانید و به خاطر نظم، و مسئولیت پذیری، و ولایتمداری که داشت همواره مورد تشویق سلسه مراتب فرماندهی خود قرار می گرفت.

 

در سال 1381 با اعتقاد به سربازی ولایت، و شهادت مفتخر به عضویت در سپاه پاسداران گردید و پس از گذراندن دوره های آموزشی در لشکر 22 بیت المقدس همیشه پیروز سپاه کردستان مشغول انجام وظیفه گردید وی در سال 1382 ازدواج نمود و ثمره ازدواج وی پسری به نام آقا متین است.

 

شهید عبدالملکی فردی عاشق و دلسوخته ولایت، بی ادعا، صدیق، ساده زیست، پاک و بی آلایش بود که هر ماموریتی به وی واگذار می شد بدون لحظه ای درنگ مهیا و آماده ماموریت بود. او بخاطر تعهد و ایمان و نیز هوشی که داشت قبل از شهادتش به عنوان پاسدار نمونه معرفی شده بود.

 

وی به خاطر برقراری امنیت مردم کردستان عمده خدمت خود را به دور از خانواده و در مناطق عملیاتی و قله های سربه فلک کشیده و جنگل های انبوه کردستان که از جغرافیای استراتژیک و منحصر به فردی برخوردار است سپری نمود و در مورخه 2/5/1390 در ماموریتی که در منطقه شمالغرب در دفاع از کیان و سرزمین انقلاب اسلامی به منظور پاکساززی کردستان عزیز و برقراری امنیت حضور داشت و پا به پای همرزمانش در حال خدمت به اسلام و ملت شریف اسلامی در درگیری مسلحانه با گروهک ملحد پژاک شربت شهادت را نوشید و با سرافرازی به لقاء الله پیوست.

 

حقا که آقا حبیب ما به آرزوی دیرینه اش دست یافت و دنیا برایش کوچک و به جمع یاران حسینیش پیوست و در مزار شهدا قلعه آرام گرفت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار