شهید ولایت مدار کردستان که با شهادتش توطئه استعمار را نقشه برآب کرد

دانشجویی ولایت مدار ایرانی با شناخت از سیاست های استعماری نقشه شوم استکبار را برآب کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شهید حیدر عزیزی فرزند غالب در تاریخ 29/12/1361 در شهرستان سنندج خیابان شهدا محله جور آباد متولد شد پس از دوران کودکی ئدر سن 6 سالگی در محله چهار دیواری در دبستان بدر مشغول به تحصیل شد و پس از پایان دوره ابتدایی در مدرسه راهنمایی نمونه مردمی حافظ شهرستان سنندج ادامه تحصیل داد و پس از آن دوره دبیرستانی را در شهرک بهاران محله 1/19 فرهنگیان در دبیرستان آزادگان در رشته علوم تجربی فارغ التحصیل شد و پس از آن ب 2 سال پیش دانشگاهی را در مرکز پیش دانشگاهی دهخدا شهرستان سنندج به پایان رساند.

 

پس از آن برای دوره خدمت مقدس مقدس سربازی و توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان سنندج به آموزش و پرورش شهرستان دیواندره معرفی شد و تا به عنوان سرباز معلم در روستای دوزخدره 1 سال خدمت و سال بعد نیز در روستای گیزمل مشغول خدمت سرباز معلمی شد.

 

بعد از آن در شهرک بهاران سنندج محله 1/19 فرهنگیان سکونت نمود و در سال 1385 ازدواج نمود و در آن دوران برلای امرار معاش مشغول رانندگی در یکی از آژانس های بهاران مشغول کار کردن بود و در سال 1390 ثمره آن ازدواج یک پسر به نام ماهان میباشد و بعد از آن دوران نیز در تاریخ 19/8/91 در پادگان امام علی مشغول بخدمت شد نامبرده نیز در زمان تحصیل عضو بسیج دانش آموزی نیز بود و از لحاظ رفتار و اخلاق خیلی با انظباط و مردمی بود و همیشه فعالیت میکرد تا بتواند کمک مردم باشد و در تاریخ 2/4/93 در زمان خدمت در منطقه شاهو کامیاران به فیض شهادت نائیل گردید در زمان خدمت در دانشگاه امام حسین ع به عنوان دانشجو مشغول به تحصیل بود.

 

بعد از آن در شهرک بهاران سنندج محله 1/19 فرهنگیان سکونت کرد و در سال 1385 ازدواج نمود و در دوران براتی امرار معاش مشغول رانندگی در یکی از آژاس های بهاران بود و در سال 1390 ثمره آن ازدواج یک پسر به نام ماهان بود.

 

بعد از آن دوران نیز در تاریخ 19/8/91 در پادگان امام علی مشغول به خدمت شد نامبرده نیز در زمان تحصیل نیز عضو بسیج دانش آموزی بود و از لحظ رفتار و اخلاق خیلی با انظباط و مردمی بود.

 

و همیشه فعالیت می کرد تا بتواند کمک مردم باشد و در تاریخ 2/4/93 در زمان خدمت در منطقه شاهو کامیاران ب فیض شهادت نائیل گردید؛ در زمان خدمت در دانشگاه امام حسین (ع) به عنوان دانشجو مشغول تحصیل بود.

 

شهیدان حیدر عزیزی، حبیب الله عبدالملکی، اسماعیل کرمی و مطلب احمدیان از شهدای گرانقدر مرکز آموزش علمی کاربردی امام حسین (ع) واحد سنندج بودند که در مبارزه با استکبار شربت شهادت را سر کشیدند.

 

ایستادگی در مقابل زیاده خواهی های دنیای استکبار از ویژگی های هر دانشجوی پیرو خط امام (ره) می باشد و در این میان، این چهار دانشجوی شهید در حالیکه در محیط علمی، مشغول تحصیل بودند، در مقابل دنیای استکبار سینه سپر کردند و اجازه ندادند، دشمن قسم خورده انقلاب، به اهداف شومش دست یابد.

 

دانشجوی و‌لایت‌مدار ایرانی با شناخت عمیق از سیاست‌های استعماری غرب و درک صحیح از شرایط دنیای امروز، توانسته است در سایه سار نظام جمهوری اسلامی، نقشه‌های شوم دنیای استکبار را نقش بر آب و قله‌های رفیع علم و فناوری را یکی پس از دیگری فتح کند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار