نامه سرگشاده جنبش دانشجویی اردبیل به رییس دادگستری استان در خصوص رسیدگی به دارایی های مسئولین

جنبش دانشجویی استان اردبیل با ارسال نامه ای سرگشاده به ریاست کل دادگستری استان اردبیل از وی خواست تا قانون رسیدگی به دارایی مسئولان نظام، را از مسئولین قبلی و فعلی استان در اولویت رسیدگی قرار دهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /جنبش دانشجویی استان اردبیل با ارسال نامه‌ای سرگشاده به ریاست کل دادگستری استان اردبیل از وی خواست تا قانون رسیدگی به دارایی مسئولان نظام، را از مسئولین قبلی و فعلی استان در اولویت رسیدگی قرار داده و نتیجه را به اطلاع مردم برساند.

متن نامه به شرح زیر است:

«با اژدهای هفت سر فساد باید مبارزه شود» امام خامنه ای

جناب آقای عتباتی
رئیس کل محترم دادگستری استان اردبیل
 
سلام علیکم

با عنایت به ابلاغ قانون رسیدگی به اموال و دارایی های مسئولین از طرف قوه ی قضائیه، ابتدا بر خود وظیفه می دانیم که از این اقدام انقلابی و موثر کمال قدردانی و تشکر را داشته باشیم. اجرای درست این قانون نقطه ی عطفی برای جلب اعتماد عمومی و مبارزه ی واقعی با فساد و رانتخواری بوده و اراده ی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مبارزه با فساد نشان می دهد. ضمن اینکه قانون مورد اشاره ذاتاً به نفع خود مسئولین می باشد که امید است با استقبال از جانب ایشان نیز مواجه شود. معتقدیم که اجرای این قانون باعث می شود تا مدیران و مسئولینی که مشمول این قانون هستند، در برابر حاشیه‌ها، شایعات و مسائلی که ممکن است از سوی برخی افراد یا جریان‌ها در مورد آنان مطرح شود، مورد صیانت قرار می گیرند.
در همین راستا جنبش دانشجویی با بازخوردگیری از مردم استان، درحال تدوین لیستی از مسئولین فعلی و گذشته ی استان  (از جناح های سیاسی مختلف) می باشد که از نظر مردم، نسبت به سایر مسئولین در اولویت رسیدگی قرار دارند، که متعاقبا اسامی آن به اطلاع شما و مردم شریف استان خواهد رسید.
اسامی افراد مطرح شده در این لیست به معنی مسئله دار بودن و یا وجود اموال نامشروع در دارایی های این عزیزان نیست، بلکه در راستای تنویر افکار عمومی میباشد. از سوی دیگر، در شرایطی که یکی از خطوط عملیات تبلیغی جریان معارض، متهم کردن کلیه مسئولان به فساد و القای فساد فراگیر و سیستماتیک است، اجرای درست قانون رسیدگی به اموال مسئولان ‌می‌تواند ضمن ایجاد بازدارندگی، سره را از ناسره جدا کند و اجازه ندهد با تبلیغات دشمن، مقوله فساد به همه مسئولان تعمیم داده شود.
لذا اقدام انقلابی و خط شکنی حضرتعالی در تسریع اجرای این قانون در سطح استان مورد انتظار است. امیدواریم مراتب رسیدگی را به اطلاع جنبش دانشجویی و مردم ولایتمدار استان برسانید.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
جنبش دانشجویی استان اردبیل
(مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی)

 
 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار