گزارش؛

مراسم تکریم و معارفه مسئولان جدید پایگاه های دانشگاه فرهنگیان کرمان

مراسم تکریم و معارفه مسئولان جدید پایگاه های دانشگاه فرهنگیان کرمان صبح امروز در محل سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / صبح امروز مراسم تکریم و معارفه مسئولان جدید پایگاه های دانشگاه فرهنگیان کرمان با مسئولان این دانشگاه و مسئولان بسیج دانشجویی استان در محل سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

دکتر توان ریاست دانشگاه فرهنگیان استان کرمان در ابتدای این جلسه اظهار داشت: بسیجی ویژگی هایی دارد که در کلام امام و رهبری بر آن ها تاکید شده از جمله رشد معنوی و گام برداشتن در راه خود سازی، بسیجی اگر ایمان خوبی نداشته باشد نمی تواند در راه انقلاب مالش جانش و آبرویش را بدهد.

وی افزود: از دیگر ویژگی های بسیجی اخلاص، آگاهی از مسائل زمان و اعتدال در انجام وظایف است.

دکتر توان در پایان تاکید کرد: الحمدللله بسیجیان این دانشگاه این ویژگی ها را دارند، و بخصوص آقای وحدت که شخصیت پذیرفته شده ای داشتند و همچنین خانم سالاری که همواره مورد تعریف اساتید و همکاران بودند، امیدواریم مسئولین جدید هم همان رویه را ادامه بدهند.

در ادامه ناصر بهروز مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان ضمن تقدیر از مسئولان پیشین پایگاه ها تصریح کرد: از جمله شاخصه های مدیر موفق تیم قوی در کنار فرد که این شاخصه را ایشان داشتند، ان شالله که خداوند به مسئولین جدید هم توفیق دهد.

وی تاکید کرد: ایجاد انسجام در بین بسیجیان از ویژگی های مهم مسئولان پیشین بوده که خصوصا در بخش خواهران مشهود بوده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان تصریح کرد: مجموعه فرهنگیان یک مجموعه پیشران بوده که هرقدر بالنده تر بوده، جامعه هم پیشرفت کرده است، توجه کنیم که فضای دانشگاه نیاز به برنامه ریزی و غنای فرهنگی دارد. اگر برنامه های فرهنگی مطابق نیاز دانشجویان باشد اثر می گذارد.

بهروز در ادامه ضمن اشاره به برخی مطالبات رهبر انقلاب از دانشجویان و معلمان گفت: مطالبه دیگر رهبری نهضت کتابخوانی است، به لحاظ سطح سواد دنشجویان کوتاه شدند و علت عمده آن غرق شدن در فضای مجازی است.

وی در انتها اظهار داشت: آموزش و پرورش باید افرادی توانمند، مبتکر، شجاع و دانا بار بیاورد و این شدنی است. ان شاالله به جایی برسیم که اگر کسی خواست مسئله علمی را بداند بیاید زبان فارسی را یاد بگیرد و این شدنی است.

در ادامه مسئولان جدید و قدیم پایگاه های دانشگاه نقطه نظرات خود را بیان کردند.

در انتهای مراسم ضمن تقدیم احکام مسئولین جدید از زحمات مسئولان سابق با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

 

/انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار