پیام تبریک بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت:

ارتقاء درجه فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد

سرهنگ پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حکم سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و به درجه سرتیپ دومی ارتقا یافت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : سرهنگ پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حکم سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و به درجه سرتیپ دومی ارتقا یافت.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر بسیجی جناب آقای حاج حمید خرم دل
فرمانده محترم سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد


اعطاء درجه سرتیپ دومی از طرف فرماندهی معظم کل  که نشان استواری سپاهیان اسلام،پاداش خدمت صادقانه و سربازی بی ادعا،افزایش ضریب مسئولیت در پاسداری بدون ملاحظه و غیرمحافظه کارانه از انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف و در عین حال حکایت آن را سرداران بزرگ لشکر اسلام و انقلاب در حماسه،جهاد،شهامت،رشادت ،جسارت و شهادت سرداده اند،در آستانه چهارم تیرماه که یوم القدر و چکیده تاریخ مبارزات رزمندگان این دیار در حماسه به یاد ماندنی "پد خندق" در جبهه های جنوب در سال ۶۷ هست،به جنابعالی موجب مسرت و شایسته تکریم و سپاسگزاری از درگاه ایزد منان است .


بسیج دانشجویی استان به نمایندگی از جامعه دانشجویان بسیجی این اعطاء درجه را به جنابعالی که از مفاخر و سابقون جامعه دانشجویی بوده اید و دیگر همکارانتان در ستاد سپاه فتح تبریک عرض نموده و همزمان آرزوی موفقیت روزافزون و ارتقاء درجات معنوی شما را مسئلت داریم.


بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کهگیلویه و بویراحمد

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار