به همت قرارگاه شهید احمدی روشن؛

دومین دوره رویداد ملی روشنگر در تهران برگزار می‌شود

دومین دوره تربیت مبلغ در نبرد اقتصادی با عنوان رویداد ملی روشنگر به همت قرارگاه شهید احمدی روشن در تهران برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییدومین دوره تربیت مبلغ در نبرد اقتصادی با رویکرد مسئله محوری و با تمرکز بر تخاطب موثر با عنوان رویداد ملی روشنگر از ۱۹ تا ۲۲ تیرماه ویژه برادران و از ۲۶ تا ۲۹ تیرماه ویژه به همت قرارگاه شهید احمدی روشن در اردوگاه الزهراء تهران برگزار می‌شود.


دومین رویداد ملی روشنگر به همت معاونت علمی و دانشجویی سازمان بسیج دانشجویی، شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی، خبرگزاری دانشجو، قرارگاه شهید احمدی روشن، مرکز گام و امداد تشکیلات برگزار می‌شود و برگزیدگان این دوره نیز عضو شبکه مبلغان قرارگاه خواهد شد.
آن دسته از دانشجویان و فعالان دانشجویی که تا امروز در قالب‌های مختلف مثل سخنرانی، ارائه‌های دانشجویی، فعالیت در فضای مجازی مانند توئیتر و اینستاگرام و همچنین بداهه گویی در حوزه اقتصاد فعالیت داشته‌اند می‌توانند با شرکت در این دوره علاوه بر تمرین، توانایی‌های خود را به چالش بکشند.
 
دومین دوره تربیت مبلغ در نبرد اقتصادی در تهران برگزار می‌شود

شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر مطالعه نظام مسائل برخی حوزه‌های چالش نظام، در قالب‌های فعالیتی همچون ارائه، سخنرانی، مناظره، یاداشت نویسی، بداهه گویی، تریبون آزد، گفتگوی رسانه ای، چالش با مسئول فرضی و دیگر قالب ها؛ همراه با اساتید توانمند و به روز عرصه نقشه آفرینی کشور به تمرین و رفع اشکالات خود، خواهند پرداخت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار