مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:

تابستان امسال 30 گروه جهادی بسیج دانشجویی خراسان جنوبی به مناطق محروم استان اعزام می شوند.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی از اعزام ۳۰ گروه دانشجویی به در قالب اردوهای جهادی در تابستان امسال به مناطق محروم استان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی صبح امروز در نشست خبری اظهار کرد: تابستان امسال 30 گروه جهادی بسیج دانشجویی با هدف خدمت‌رسانی و رفع محرومیت‌ به نقاط محروم و روستایی استان اعزام می‌شوند و همه شهرستانهای استان از خدمات این گروهها در حوزه های عمرانی، فرهنگی – تربیتی، اشتغال و کارآفرینی و بهداشت و درمان برخوردار خواهند شد.

وی تعداد دانشجویان در این گروه‌های جهادی را بالغ بر 564 نفر عنوان و تصریح کرد: از این تعداد 251 نفر از برادران دانشجو و مابقی از خوهران دانشجو هستند.

ابوذر صلاحی با اشاره به اجرای طرح اعتلای بسیج سازندگی از سال گذشته در استان که بر اساس آن گروههای جهادی در یک برنامه 3 تا 5 ساله در یک منطقه هدف مستقر می شوند گفت: امسال هم گروهها در مناطق هدف سال گذشته خود استقرار پیدا خواهند کرد و به میزانی که پیشرفت داشتند فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهند.

وی همچنین با اشاره به این‌که استاندار ریاست ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی را به عهده دارد، افزود: فعالیت گروه‌های جهادی با توجه به شعار سال و رونق تولید دنبال می‌شود.
 

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی برای کمک به جهادگران ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد که مسئولان دستگاه‌های مختلف به ویژه دانشگاه‌ها حمایت ویژه از این گروه‌ها داشته باشند.

صلاحی به تکمیل واحدهای اقتصاد مقاومتی در درح با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی اشاره کرد و یادآور شد: اردوهای جهادی بیشتر از این‌که بخواهند اشتغال‌زایی کنند به دنبال ترویج فرهنگ اشتغال و شناسایی ظرفیت‌های ناشناخته مناطق محروم است.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار