مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی خبر داد:

یازدهمین دوره خط امام به صورت استانی از 10 لغایت 16 تیرماه برگزار می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی از برگزاری یازدهمین دوره خط امام به صورت استانی از 10 لغایت 16 تیرماه در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /ابوذر صلاحی مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: یازدهمین دوره خط امام به صورت استانی از 10 لغایت 16 تیرماه در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می‌شود.

 وی گفت: گفت:برای این دوره از بین 675 دانشجو 120 نفر انتخاب شدند تا با مبانی اندیشه اسلامی و گفتمان انقلاب آشنا شوند.
 
صلاحی با بیان این‌که موضوع این دوره آشنایی دانشجویان با مبانی اندیشه اسلامی، گفتمان امامین انقلاب و تفکرات امام خمینی (ره) است، تصریح کرد: در این دوره 3 کتاب با عنوان‌های طرح کلی اندیشه اسلامی و انسان 250 ساله تالیف مقام معظم رهبری و جدال دو اسلام خلاصه جلد 21 صحیفه امام خمینی (ره) به دانشجویان ارائه می‌شود.
 
مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی  به برگزاری بیست و چهارمین دوره طرح ولایت کشوری اشاره کرد و افزود: سال‌های گذشته فقط 20 نفر به این دوره اعزام می‌شدند که امسال با پیگیری‌های نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و تغییر رویکرد در اجرای دوره تعداد 218 دانشجو به این دوره اعزام می‌شوند.
 
صلاحی افزود: در این دوره دانشجویان با مبانی اندیشه اسلامی آشنا می‌شوند، گفت: این دوره در دو بازه زمانی نیمه تیر و نیمه شهریور به مدت 40 روز در مشهدبرگزار خواهد شد.
 
وی  همچنین به برگزاری دوره اسلام ناب با هدف گفتمان‌سازی امامین انقلاب اشاره کرد و گفت: 30 نفر از دانشجویان به صورت تیمی 18 تیرماه در تهران در این دوره شرکت خواهند کرد.
 
مسئول بسیج دانشجویی خرایسان جنوبی در پایان از اعزام 120 نفر از دانشجویان در قالب سه کاروان به اردوهای راهیان نور غرب خبر داد و خاطرنشان کرد: این اعزام در مرداد ماه امسال انجام خواهد شد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار