مسئول اردو های جهادی شهرستان چابهار خبر داد:

یک گروه جهادی به همت بسیج دانشجویی در روستای پلگی شهرستان زهک مستقر شد

بهروز مختاری یاد آور شد: گروه جهادی شهید فریدونی بسیج دانشجویی شهرستان چابهار شامل یک ‌تیم ۱۴ نفره از برادران و یک تیم شش نفره خواهران در این منطقه ب مدت ۱۰ روز فعالیت خواهند داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بهروز مختاری، مسئول دفتر بسیج دانشجویی چابهار و مسئول اردوی جهادی بسیج دانشجویی، گفت: چند سالی است که اردوهای جهادی در میان جوانان به خصوص قشر دانشجو جای خود را باز کرده است.

 وی ادامه داد: دانشجویان بسیج دانشجویی شهرستان  چابهار با هدف کمک به مردم مناطق محروم و ساخت مدرسه در روستای پلگی شهرستان زهک  و بدون کوچکترین چشم‌ داشتی دست به اقدامات فرهنگی، عمرانی و … می‌زنند.

ایشان با اشاره به وظایف اصلی نسل سوم انقلاب  یاد آور شد: نسل سوم انقلاب باید در فرصتی که به وجود می آید علاوه بر اینکه بحث خودسازی را تقویت می کنند، چند روزی از زندگی شان را در مناطق روستایی موجب خرسندی مردم روستاها شوند.

مختاری خاطر نشان کرد: گروه جهادی شهید فریدونی بسیج دانشجویی شهرستان چابهار شامل یک ‌تیم ۱۴ نفره از برادران و یک تیم شش نفره خواهران در این منطقه ب مدت ۱۰ روز فعالیت دارند.

وی افزود: توقع و انتظار ما از مسئولین و معتمدین منطقه این است تا حمایت و پشتیبانی کامل را از این قشر دانشجو که جهاد را به معنای واقعی در این شرایط سخت آب و هوایی معنا می کنند داشته باشند‌.

 

ایشان فعاایت های گروه جهادی شهید فریدونی را این گونه ذکر کرد:

ساخت مدرسه در روستای پلگی

اجرای برنامه های فرهنگی شامل اکران فیلم سینمایی و انیمیشن در روستای پلگی

اجرای مسابقات ورزشی و اهدای جوایز و ...می باشد.

خواهران هم برگزاری کلاس های آموزشی

اجرای برنامه های فرهنگی

آموزش قرآن کریم ..آموزس های هنری و صنایع دستی رو اجرا میکنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار