جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل اعلام کرد:

برگزاری دوره تشکیلاتی به همت حوزه بسیج شهید محلاتی دانشگاه ملّی زابل

سید سعید هاشمی یاد آور شد: دوره تشکیلاتی" حدید "(برادران) و" رُمَیصا "(خواهران) توسط بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل در مشهد مقدس برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /   سید سعید هاشمی جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل گفت: دوره تشکیلاتی" حدید "(برادران) و" رُمَیصا "(خواهران) توسط بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل در مشهد مقدس برگزار شد.

وی ادامه داد: این دوره متشکل از چهل دانش پژوه برادر و چهل دانش پژوه خواهر بود، برگزاری کلاس ها توسط اساتید مجرب در دو بخش خواهران و برادران با هدف ارتقای سطح فعالیت های تشکیلاتی و علمی و فرهنگی و... دانش پژوهان بود.

 هاشمی خاطر نشان کرد: در کنار برگزاری کلاس، با برنامه ریزی تیم آموزشی دوره، افزایش بار علمی دانش پژوهان، به مباحثه مطالبی که در کلاس مطرح شده بود پرداخته می شد که این موضوع باعث بالارفتن انگیزه دانش پژوهان و شرکت در مباحث کلاسی و به چالش کشیدن اساتید در کلاس ها می شد.

ایشان با اشاره به اقدامات فرهنگی دوره گفت: تلاش تیم فرهنگی دوره برنامه هایی از جمله زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) و برگزاری هیئت در جوار مزار شهید گمنام و بازدید از موزه زیارت و همچنین برگزاری برنامه های ورزشی همانند استفاده از مجموعه آبی سرزمین آفتاب و برگزاری مسابقات فوتبال،والیبال و بدمینتون در نظر گرفته شد.

وی در پایان گفت: در پایان یک دانش پژوه از بین برادران و یک دانش پژوه از بین خواهران در مراسم اختتامیه دوره به عنوان نفرات برتر دوره حدید و رُمَیصا مشخص شدند که به هر کدام از این دو دانش پژوه کمک هزینه سفر اربعین اهداء شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار