مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:

مردم در هر شرایطی پشتیبان ولی فقیه هستند

علی اکبرپور یادآور شد: مردم ایران در جنگ تحمیلی با وجود این که کشور های زیادی در مقابل ایران بودند باز هم ایستادگی کردند و اجازه ندادند که گوشه ایی از خاک ایران به دست دشمن بیوفتد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی اکبرپور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان در مراسم معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی و اقشار بسیج سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان،  گفت: ۴۰ سال از انقلاب را پشت سر گذاشتیم و وارد دهه پنجم انقلاب شده ایم در این ۴۰ سال دشمن هر گونه مشکلی برای ما درست کرده است؛ و بسیار سنگ اندازی کرده است.

وی ادامه داد: در هیچ یک از جنگ های جهانی به اندازه ایی که در جنگ تحمیلی کشور در مقابل ایران قرار گرفته بود قرار نداشته است، ولی مردم ایران با شجاعت در مقابل آن ها ایستادگی کردند و از میهن خود دفاع کردند و اجازه ندادند یک وجب از خاک ایران به دست دشمن بیوفتد.

اکبرپور یاد آور شد:  امروزه مقام معظم رهبری این کشور را به خوبی کنترل و هدایت می‌کند، به گونه ایی که کل جهان حیرت زده شده اند، انقلابی که امام خمینی به وجود آورد حضرت آقا آن را به خوبی کنترل و هدایت می کند.

نماینده ولی فقیه خاطر نشان کرد: یک بال انقلاب حضرت آقا است و بال دیگر این انقلاب مردم هستند، که در هر کجا که لازم باشد حضور پیدا می‌کنند پشتیبان ولایت فقیه هستند، مردم ما درست است که مشکل دارند ولی هیچ وقت این مشکل را به پای انقلاب نمی دانند.

وی در پایان گفت: امروزه یک سری مشکلاتی وجود دارد؛ ولی مردم از انقلاب جدا نمی شوند و پشتیبان ولایت فقیه هستند، این انقلاب برای همه  است و همه  از این انقلاب استفاده می کنند.

کلیدواژه ها


سپاه بسیج انقلاب

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار