در حرکتی نمادین؛

دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد کازرون در اربعین امام‌جمعه کازرون ۵۲ کیلومتر دوید+ تصاویر

دانشجوی دونده دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون به مناسبت اربعین امام جمعه شهید کازرون مسافت ۵۲ کیلومتری را در گرمای ۴۵ درجه با شعار «شهید لیله القدر؛ راهت ادامه دارد» با گام‌های بلند و استوار دوید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دانشجوی دونده دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون به مناسبت اربعین امام جمعه شهید کازرون مسافت ۵۲ کیلومتری را در گرمای ۴۵ درجه با شعار «شهید لیله القدر؛ راهت ادامه دارد» با گام‌های بلند و استوار دوید.

پیمان قرمزی دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون که همزمان با اربعین شهادت امام جمعه فقید کازرون توانسته مسافت ۵۲ کیلومتری دشت برم تا دانشگاه آزاد را بدود، ابتدا به زیارت قبور شهدای گمنام این دانشگاه رفت و با قرائت فاتحه یاد این دو شهید گمنام را گرامی داشت و در ادامه با حضور در گلزار شهدای سید محمد نوربخش کازرون و کنار مرقد مطهر شهید محمد خرسند، با با آرمان های این شهید والامقام تجدید میثاق کرد.

لازم به ذکر است حجت‌الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون هشتم خرداد سال جاری و پس از مراسم احیاء و ساعت ۳ و نیم بامداد ۲۳ رمضان توسط فردی درِ منزل خود با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد، اما بدلیل عمق جراحت در ناحیه شکم، در بیمارستان کازرون در ۵۲ سالگی به فیض شهادت رسید.

ارسال نظر


captcha