فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:

امروز جنگ اراده هاست نه تجهیزات؛ در راه حق و حق خواهی باید هزینه داد

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه امروز جنگ اراده هاست نه تجهیزات گفت: در راه حق و حق خواهی باید هزینه داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسردار بهمن ریحانی با حضور در دوره خط امام (ره) استانی  کرمانشاه که در مشهد مقدس برگزار می‌شود اظهار داشت: تنها باتقوا بودن کافی نیست بلکه انقلابی و به روز بودن نیزمهم است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه امام(ره)یک بازشناسی جدید از دین و فهم دین ارائه نمودند، عنوان کرد: آن زمان که امام (ره)فرمودند که صدای شکستن استخوانهای شوروی شنیده می شود برای بسیاری از خواص قابل درک نبود.و اینکه فرمودند اسلام در آینده سنگرهای کلیدی در دنیا را فتح خواهد کرد. واقعیتی است که در جهان شکل گرفته و اسلام در حال پیشروی است.

 

وی با بیان اینکه امروز پیام اسلام در اقصی نقاط جهان پیچیده است و این محصول اسلام ناب و فهم درست اسلام است، بیان کرد: هر ملتی که اراده قوی داشته باشد آن ملت پیروز است زیرا که امروز جنگ اراده هاست نه تجهیزات وچهل سال است که دشمن تمام اقدمات مخرب را علیه ما انجام داده که اکثر آنها با شکست رو به رو شده است.

 

سردار ریحانی  با بیان اینکه دانشجویان باید در عدالت خواهی آتش به اختیار عمل کنند، عنوان کرد:روحیه انتقادی وعدالت خواهی ممکن است برای دانشجویان هزینه داشته باشد اما در راه حق و حق خواهی باید هزینه داد.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه  خاطرنشان کرد: ایام جوانی فرصت نایابی است که باید بتوان از شور و توان جوانی در زمینه اعتقادی، علمی و  پیشرفت کشور بهره گرفت. آینده برای ملت عزیز ایران و جوانان مومن و متعهد بسیار روشن است و این روشنایی با همت و اراده دانشجویان شکل خواهد گرفت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار