مسئول اندیشکده دانشجویی بنیان مرصوص بسیج دانشجویی استان فارس:

طرح ولایت آغاز یک فصل جدید است/ بدون بصیرت شمر هم به کشتن حسین افتخار می‌کند

مسئول اندیشکده دانشجویی بنیان مرصوص گفت: اگر بصیرت نباشد چه بسا همچون شمر ملعون با غسل شهادت و قربت الله بر سینه حسین زمان خود بنشینند وسر از تن او جدا کنند و با افتخار بر سر نیزه ببرند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / هادی رضایی مسئول اندیشکده دانشجویی بنیان مرصوص، درجمع دانشجویان  دوره طرح ولایت استان فارس فلسفه برگزاری دوره طرح ولایت در شهر قم و در جوار مسجد مقدس جمکران را فرصتی برای تجد ید عهد با امام زمان دانست و اظهار داشت: امیدواریم شروع این دوره اغاز گر یک فصل جدید در زندگی دانشجویان با تکیه بر معرفت افزایی، بصیرت افزایی و قرارگرفتن در مسیر تربیت امام زمانی برای ایجاد تشکیلات انقلابی باشد.


مسئول اندیشکده دانشجویی بنیان مرصوص در ادامه افزود: ویژگی های یک جوان برای سیر در مسیر تربیت امام زمانی باید محقق در اصول دین و مقلد در فروع دین، مطلع به فلسفه خلقت و آشنا به تاریخ اسلام و انقلاب، اگاه به مقتضیات زمان خود و مسئولیت پذیر باشد.


وی این ویژگی ها را اکتسابی دانست و گفت: هر انسان باید با خود شناسی و قرار گرفتن در مسیرحقیقی معرفت به این ویژگی ها دست پیدا کند.


رضایی با مقایسه دو انقلاب پیامبر(ص) و انقلاب حضرت امام (ره) در باب بصیرت بیان داشت: همان طور که انقلاب پیامبر در صدر اسلام توسط برخی انقلابیون با وجود امیر المومنین رو به انحراف رفت، برخی نیز سعی دارند انقلاب حضرت امام را باوجود مقام معظم رهبری رو به انحراف ببرند ودر این راستا فتنه هایی را بر تاریخ چهل ساله انقلاب تحمیل کرده اند.


وی اضافه کرد: اگر بصیرت نباشد چه بسا همچون شمر ملعون با غسل شهادت و قربت الله بر سینه حسین زمان خود بنشینند وسر از تن او جدا کنند و با افتخار بر سر نیزه ببرند.


مسئول اندیشکده دانشجویی بنیان مرصوص در تبیین اندیشه امام در خط امام استانی فارس ماهیت وجودی امام (ره)را سرشار از معرفت، بصیرت و تربیت دانست و عنوان کرد: امام رابطه بین خود و خداوند تبارک و تعالی را اصلاح کرد و خداوند نیز رابطه او و امت را اصلاح کرد و او را امام امت، قرار داد.

ارسال نظر


captcha