مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان فردوس خبر داد:

تکیمل خانه عالم چاهنو نیازمند همیاری خیرین است/اعزام ۳ گروه جهادی فردوس از هفته آینده

الیاس ابراهیمی،مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان فردوس گفت: دانشجویان جهادگر ساخت خانه عالم روستای چاهنو را هفته گذشته آغاز کردند و برای ادامه آن نیازمند همراهی خیرین و تأمین منابع مالی هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / و به نقل از خبرگزاری دانشجو الیاس ابراهیمی، مسئول بسیج دانشجویی فردوس با اشاره به حضور دانشجویان جهادگر فردوس در روستای چاهنو و اقدام برای ساخت خانه عالم و تعمیر آشپزخانه هیئت روستا، گفت: هفته گذشته ساخت خانه عالم با حفر پی ساختمان آغاز شد.

ابراهیمی با بیان اینکه در این دوره اردو‌های جهادی که هفته گذشته برگزار شد، ۱۰ جهادگر دانشجوی فردوس حضور داشتند، افزود: ساخت خانه عالم توسط این گروه از آغاز و با تهیه نقشه و اختصاص زمین و به حفر پی ساختمان، آماتوربندی، نصب میلگرد‌ها پرداختند و تا مرحله بتن ریزی ادامه دادند.

مسئول بسیج دانشجویی فردوس گفت: برای ادامه ساخت این خانه عالم نیازمند بودجه و کمک خیرین هستیم و اگر بودجه تأمین شود اعزام سه یا چهار گروه جهادی دیگر برای تکیمل این خانه نیاز است.

وی با بیان اینکه جهادگران دانشجو در این اردو علاوه بر فعالیت عمرانی، به فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی نیز می‌پرداختند، افزود: هفته آینده سه گروه جهادی دیگر به روستای چاهنو و برخی روستا‌های دیگر اعزام می‌شوند تا در بازسازی خانه خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی فعالیت کنند.

ابراهیمی گفت: همه این گروه‌ها در کنار فعالیت عمرانی به فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی هم اقدام می‌کنند و در موضوعاتی مانند اشتغال خانگی نیز برنامه ریزی دارند.

وی ادامه داد: یک گروه جهادگران آقا و دو گروه جهادی خانم‌ها هفته آینده اعزام می‌شوند و گروه‌های بانوان در حوزه‌های آموزشی، پزشکی و فرهنگی فعالیت خواهند کرد.

 

---
---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار