به همت دانشجویان بسیجی؛

نرم افزار موبایلی ویژه دوره خط امام خراسان جنوبی طراحی شد.

مسئول برگزاری دوره خط امام در خراسان جنوبی از طراحی نرم افزاری حاوی جزوه‌ها و کتاب‌های این دوره برای دانشجویان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سیدجواد موسوی، مسئول برگزاری یازدهمین دوره خط امام(ره) در خراسان جنوبی طراحی یک نرم افزار موبایلی ویژه این دوره خبر داد و گفت: این دوره از خط امام در خراسان جنوبی برای ما اهمیت آن را داشت که در آن کار نو و خلاقانه‌ای انجام دهیم و به همین دلیل تصمیم گرفتیم یک نرم افزار ویژه این دوره طراحی کنیم.

موسوی با بیان اینکه در تولید این نرم افزار به کار گروهی و تشکیلاتی توجه بسیار کردیم، افزود: هدف ما این بود که محتوای ارائه شده در دوره خط امام در خراسان جنوبی حتی پس از اتمام دوره در اختیار دانشجویان باشد.

مسئول برگزاری دوره خط امام در خراسان جنوبی بیان کرد: همه محتوا‌هایی که در این دوره مورد نیاز دانشجویان است در بخشی با عنوان کوله پشتی قرار داده ایم و دانشجویان علاوه براینکه در طول برگزاری دوره به این محتوا دسترسی دارند، پس از پایان دوره نیز می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

وی بیان کرد: چندین مسابقه هم در این نرم افزار طراحی شده که دانشجویان با شرکت در این مسابقات می‌توانند جوایزی را دریافت کنند.

موسوی گفت: بارگذاری ویدئوها، موسیقی‌ها و سرود‌هایی که در این دوره هم خوانی می‌کنیم نیز در این نرم افزار درنظر گرفته شده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار