مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند :

اولین اردوی جهادی خارج از استان دانشجویان خراسان جنوبی در روستای رکن کلای قائمشهر

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: اولین اردوی جهادی خارج از استان دانشجویان خراسان جنوبی در روستای رکن کلای قائمشهر آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /و به نقل از خبرگزاری دانشجو،

سیدمحمدرضا محمودی زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: اولین اردوی جهادی خارج از استان دانشجویان خراسان جنوبی  آغاز شده است.

با بیان اینکه این اردو در روستای رکن کلای قائم شهر برگزار می‌شود، گفت: ما صبح شنبه به این روستا رسیدیم و پس از اسکان، اعضای گروه در محل‌های موردنظر برای انجام کار مستقر شدند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند بیان کرد: بنا داشتیم چند گروه به این اردو اعزام کنیم، اما با توجه به شرایطی که در استان مازندران وجود دارد، فقط یک گروه جهادی عمرانی متشکل از ۱۲ نفر از دانشجویان خراسان جنوبی را اعزام کردیم.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه پروژه‌ها در این منطقه نیمه کاره هستند و در هر کدام تعدادی نیرو نیاز دارند، جهادگران در گروه‌های سه یا چهار نفره در پروژه‌های مختلف حضور می‌یابند.

محمودی زاده گفت: حضور ما در روستای رکن کلا هشت روزه است و در این مدت در فعالیت‌های عمرانی شرکت خواهیم کرد.

وی از برگزاری اردو‌های جهادی در خراسان جنوبی نیز خبر داد و گفت: این اردو‌ها در قالب گروه‌های اجتماعی، فرهنگی و عمرانی در شهریور برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی ادامه داد: به دلیل اینکه در مازندان صرفا گروه عمرانی نیاز بود، این اردو با حضور آقایان برگزار شد، اما در اردوی شهریور که در مناطق سیل زده خراسان جنوبی برگزار می‌شود، گروه‌های خواهران و برادران اعزام خواهند شد.
 
---
---
---
---
---

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار